Agrotec Škoda Recenze našich vozů Škoda ŠKODA SUPERB i combi

ŠKODA SUPERB

Rodina SUPERB

Rodina modelů SUPERB patří mezi vlajkové lodě značky ŠKODA, což dokazuje také její velikost. Kromě klasického modelu a jeho verze COMBI, nabízí model iV a COMBI iV a milovníky sportovních derivátů určitě potěší verze SPORTLINE, COMBI SPORTLINE a COMBI SCOUT.
style.png
SUPERB STYLE
iV.png
SUPERB iV
sportline.png
SUPERB SPORTLINE
style-combi.png
SUPERB STYLE COMBI
iv-combi.png
SUPERB iV COMBI
SPORTLINE-COMBI.png
SUPERB SPORTLINE COMBI
SCOUT.png
SUPERB SCOUT COMBI

INTERIÉR

Vůz spojuje vysoké nároky na komfort i pohodlí. Zaručuje bohatý prostor pro všechny cestující i jejich zavazadla, o čemž svědčí zavazadlový prostor o objemu 625 litrů a 660 litrů ve verzi combi.
Třetí generace modelu obsahuje nejmodernější jízdní asistenty a moderní funkce pro maximální bezpečnost. Uživatele potěší také kvalitní provedení a důmyslná řešení pro každodenní život.
 

VÝKON

Výkonné motory ve výkonu 110kW až 206kW se vyznačují příznivou spotřebou i nízkými emisemi. V nabídce je manuální i automatická převodovka a adaptivní podvozek. Většinu motorů lze kombinovat s pohonem všech kol, která jsou k dispozici v mnoha designech ve velikosti 16 až 19 palců.
 

EXTERIÉR

INTERIÉR

OSOBNÍ ZKUŠENOST S MODELEM SUPERB

Měl jsem možnost vyzkoušet na zimní dovolené model Škoda Superb Combi Sportline s motorizací 2,0TDI 140kW, sedmistupňovou automatickou převodovkou a pohonem všech kol.

Už první den dovolené mě vozidlo ohromilo. Každý z nás zná situaci, kdy jede rodina či parta kamarádů na dovolenou a každý má s sebou „lodní kufr“. 😊 Díky zavazadlovému prostoru o objemu 660 litrů byla tahle situace rychle vyřešena.

Jeden člen posádky byl mohutnější postavy a měl strach z komfortu sportovních sedadel. Ale i v tomto ohledu vůz mile překvapil a všichni cestující v něm měli dostatek prostoru a pohodlí.  

Cestou nás čekala i stoupání do horského prostředí, kde byla vozovka pokryta ledem a sněhem. I přes celkovou hmotnost vozu nebyla ani tahle chvíle nijak složitá
či nebezpečná. Superb si bez problému poradil i s horským terénem.

Další vychytávkou, kterou jsem mohl vyzkoušet v praxi, bylo nezávislé přídavné topení. Toto topení se dá zapnout pomocí dálkového ovládaní nebo přes mobilní aplikaci MyŠKODA a umožňuje vytopit vůz bez nastartování motoru, což je velké plus nejen pro dětské pasažéry.

Vůz Škoda Superb je velice bezpečné, komfortní a praktické rodinné vozidlo. Za sebe mohu stoprocentně doporučit koupi tohoto modelu.

 Ondrej-Sysel prodejce Skoda Ondřej Sysel, prodejce ŠKODA Modřice
 
 

Máte zájem o testovací jízdu?
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.