Agrotec O skupině AGROTEC

Jsme součástí skupiny AGROTEC

AGROTEC a.s. je největší dodavatel pozemní techniky v České republice
Jsme ekonomicky stabilní a prosperující skupina, která se skládá ze společností AGROTEC a.s., AGRI CS a.s., AGROTEC servis s.r.o., AGROTEC Slovensko s.r.o., AGRI CS Slovakia s.r.o., AGROTEC Magyarország Kft. a AGRISZERVIZ Kft. Mezi naše čtyři hlavní obory působnosti patří osobní automobily, nákladní automobily, zemědělská a stavební technika.


AGROTEC Auto

VÁŠ PARTNER PŘI NÁKUPU A PROVOZU AUTA


Skrze naši divizi osobních automobilů nabízíme autorizovaný prodej nových automobilů značek Škoda a Kia. Zajišťujeme veškeré služby spojené s nákupem nového vozu od financování až po jeho pojištění. Poskytujeme záruční i pozáruční servis, prodej ND, služby karosárny, lakovny, mycí linky a čerpací stanice AGROTEC. Máme širokou paletu náhradních vozů.

AGROTEC zemědělská technika

Dodáváme zemědělskou techniku světových výrobců, jako je New Holland, CASE IH, Steyr, Amazone a další. Na prodej zemědělské techniky je ve společnosti napojena celá řada oddělení a skupina tak svým zákazníkům poskytuje komplexní služby v oblasti financování techniky, technické podpory i zajištění náhradních dílů. 

Skrze oddělení Atech našim zákazníkům přinášíme celou řadu inovací, kteří tak nové řešení dostávají jako první na trhu. 

Zemědělská technika AGROTEC

AGROTEC stavební technika

Zajišťujeme výhradní dovoz a prodej stavebních strojů CASE Construction a pro stavební sektor dále dodáváme značky IVECO a ASTRA. Společnost AGROTEC servis s.r.o. i divize nákladních automobilů je připravena vyhovět vašim požadavkům.

Stavební technika AGROTEC

AGROTEC nákladní automobily

Od roku 1993 dodáváme našim zákazníkům nákladní a užitkové automobily a jen za posledních deset let přesahuje množství prodaných vozů 11 000 ks. Jsme největším dealerem vozidel IVECO v ČR a naši nabídku doplňují značky IVECO a ASTRA. 

Nákladní automobily AGROTEC