Jsme součástí skupiny AGROTEC

AGROTEC a.s. je největší dodavatel pozemní techniky v České republice
Jsme ekonomicky stabilní a prosperující skupina, která se skládá ze společností AGROTEC a.s., AGRI CS a.s., AGROTEC servis s.r.o., AGROTEC Slovensko s.r.o., AGRI CS Slovakia s.r.o., AGROTEC Magyarország Kft. a AGRISZERVIZ Kft. Mezi naše čtyři hlavní obory působnosti patří osobní automobily, nákladní automobily, zemědělská a stavební technika.


AGROTEC Auto

VÁŠ PARTNER PŘI NÁKUPU A PROVOZU AUTA


Skrze naši divizi osobních automobilů nabízíme autorizovaný prodej nových automobilů značek Škoda a Kia. Zajišťujeme veškeré služby spojené s nákupem nového vozu od financování až po jeho pojištění. Poskytujeme záruční i pozáruční servis, prodej ND, služby karosárny, lakovny, mycí linky a čerpací stanice AGROTEC. Máme širokou paletu náhradních vozů.

AGROTEC zemědělská technika

Dodáváme zemědělskou techniku světových výrobců, jako je New Holland, CASE IH, Steyr, Amazone a další. Na prodej zemědělské techniky je ve společnosti napojena celá řada oddělení a skupina tak svým zákazníkům poskytuje komplexní služby v oblasti financování techniky, technické podpory i zajištění náhradních dílů. 

Skrze oddělení Atech našim zákazníkům přinášíme celou řadu inovací, kteří tak nové řešení dostávají jako první na trhu. 

Zemědělská technika AGROTEC Group

AGROTEC stavební technika

Zajišťujeme výhradní dovoz a prodej stavebních strojů CASE Construction a pro stavební sektor dále dodáváme značky IVECO a ASTRA. Společnost AGROTEC servis s.r.o. i divize nákladních automobilů je připravena vyhovět vašim požadavkům.

Stavební technika AGROTEC Group

AGROTEC nákladní automobily

Od roku 1993 dodáváme našim zákazníkům nákladní a užitkové automobily a jen za posledních deset let přesahuje množství prodaných vozů 11 000 ks. Jsme největším dealerem vozidel IVECO v ČR a naši nabídku doplňují značky IVECO a ASTRA. 

Nákladní automobily AGROTEC Group