Nová ŠKODA KAMIQ

Přijďte na testovací jízdu

Více o modelu

 

ŠKODA SCALA

Objevte nový model

Dostane vás. Dál.

Škoda

Nabízíme vám nové vozy značky Škoda – skladové, předváděcí nebo k objednání do výroby. Vybírat také můžete prověřené referenční a ojeté vozy z našich autobazarů, přičemž samozřejmostí při nákupu u společnosti AGROTEC je poskytnutí všech služeb k tomu navázaných.

Kontakt na naše pobočky
Jsme autorizovaným dealerem osobních automobilů Škoda, které se v prodejnosti na území České republiky s naším přispěním drží dlouhodobě na první pozici. Značka Škoda disponuje komplexní nabídkou od kompaktních aut v podobě modelu Citigo až po velké sedmimístné SUV Škoda Kodiaq. Naše pobočky splňují nejpřísnější standardy značky. V rámci Jihomoravského kraje patříme mezi největší prodejce značky Škoda, takže se v případě zájmu neváhejte na nás obrátit.

Zastavit se můžete na pobočce v Břeclavi, Hustopečích anebo v Brně, kde máme OTEVŘENO 7 DNÍ V TÝDNU
Zkušební jízdy
Zkušební jízdy
Přijďte si na naše prodejny vyzkoušet vozy značek ŠKODA a KIA. Popovídáte si s námi o novinkách a můžete se projet po okolí.
Víkendový provoz
Víkendový provoz
Prodejny společnosti AGROTEC jsou otevřeny i o víkendech, tak neváhejte a navštivte nás.
Financování
Financování
Ve spolupráci se specialisty z oddělení Afinance zajišťujeme kompletní finanční péči pro dodávanou techniku – od návrhu optimálního financování, přes vyřízení strojního pojištění, až po pomoc se získáním dotace na váš stroj.
Zajištění náhradních dílů
Zajištění náhradních dílů
Důležitým faktorem pro správné fungování vašeho stroje jsou originální náhradní díly. Díky našemu logistickému centru a centrálnímu skladu se můžete spolehnout na rychlé dodání náhradních dílů pro zemědělskou a stavební techniku.
Expresní servis automobilu
Expresní servis automobilu
Na pobočkách společnosti AGROTEC je k dispozici expresní servis automobilu, pokud vám něco nefunguje tak, jak by mělo, zastavte se za námi a my se na to podíváme.
Pick Up služba
Pick Up služba
Služba Pick Up servis zajišťuje dovoz vašeho vozu do servisu a zpět, tím vám odpadají starosti s dopravou.
Mytí vozidel
Mytí vozidel
V našem areálu v Hustopečích se nachází mycí linka pro osobní, užitková i nákladní vozidla. V nabídce je několik programů mytí.

POBOČKY