Škoda

Nabízíme vám nové vozy značky Škoda – skladové, předváděcí nebo k objednání do výroby. Vybírat také můžete prověřené referenční a ojeté vozy z našich autobazarů, přičemž samozřejmostí při nákupu u společnosti AGROTEC je poskytnutí všech služeb k tomu navázaných.

Kontakt na naše pobočky
Jsme autorizovaným dealerem osobních automobilů Škoda, které se v prodejnosti na území České republiky s naším přispěním drží dlouhodobě na první pozici.  Naše pobočky splňují nejpřísnější standardy značky. V rámci Jihomoravského kraje patříme mezi největší prodejce značky Škoda, takže se v případě zájmu neváhejte na nás obrátit.

Navštívit nás můžete na pobočkách Škoda Břeclav nebo Škoda Hustopeče. Prodej nových vozů zprostředkováváme i v Brně na showroomu Škoda Brno – najdete nás hned vedle nákupního centra Olympia.
Zkušební jízdy
Přijďte si na naše prodejny vyzkoušet vozy značek ŠKODA a KIA. Popovídáte si s námi o novinkách a můžete se projet po okolí.
Víkendový provoz
Prodejny společnosti AGROTEC jsou otevřeny i o víkendech, tak neváhejte a navštivte nás.
Financování
Ve spolupráci se specialisty z oddělení Afinance zajišťujeme kompletní finanční péči pro dodávanou techniku – od návrhu optimálního financování, přes vyřízení strojního pojištění, až po pomoc se získáním dotace na váš stroj.
Zajištění náhradních dílů
Díky našemu logistickému centru a skladu se můžete spolehnout na rychlé dodání originálních dílů.
Čištění vozidel
Ochrana interiérů nanotechnologií a mytí vozu.
Pick Up servis
Bez starostí, jak se k nám dostat. My si váš vůz vyzvedneme i odvezeme po dokončení servisu.
Mytí vozidel
V našem areálu v Hustopečích se nachází mycí linka pro osobní, užitková i nákladní vozidla. V nabídce je několik programů mytí.

POBOČKY

YouTube-icon-200x142.png