Stonic skladem a se slevou

Využijte srpnové akce na model Stonic
 
Více informací

Kia

Nabízíme Vám nové vozy značky Kia – skladové, předváděcí nebo k objednání do výroby. Vybírat můžete také prověřené referenční a ojeté vozy z našich autobazarů. Na přání vám můžeme sjednat financování a pojištění.

Kontakt na naše pobočky

Speciální nabídka pro pracovníky IZS

Sleva až 99.000 Kč
Zjistit více
Jsme autorizovaným dealerem osobních automobilů Kia, které se v prodejnosti na území České republiky s naším přispěním drží dlouhodobě na předních pozicích. Značka Kia disponuje komplexní nabídkou od kompaktních aut v podobě modelu Picanto, přes městský crossover Stonic až po velké sedmimístné SUV Kia Sorento. Naše pobočky splňují nejpřísnější standardy značky. S vozy Kia máme bohaté zkušenosti, takže se na nás v případě zájmu neváhejte obrátit.

Pobočka Kia Brno v Modřicích je prvním autosalonem v ČR, který byl postaven podle nového designového standardu Kia Red Cube
Zkušební jízdy
Přijďte si na naše prodejny vyzkoušet vozy značek ŠKODA a KIA. Popovídáte si s námi o novinkách a můžete se projet po okolí.
Víkendový provoz
Prodejny společnosti AGROTEC jsou otevřeny i o víkendech, tak neváhejte a navštivte nás.
Financování
Ve spolupráci se specialisty z oddělení Afinance zajišťujeme kompletní finanční péči pro dodávanou techniku – od návrhu optimálního financování, přes vyřízení strojního pojištění, až po pomoc se získáním dotace na váš stroj.
Zajištění náhradních dílů
Díky našemu logistickému centru a skladu se můžete spolehnout na rychlé dodání originálních dílů.
Uvedení do provozu

K dispozici dostanete komplexní manuál servisních postupů a jednotlivých úkonů pro jednotné uvedení strojů do provozu a následné servisní péče o ně.
 

Pick Up servis
Bez starostí, jak se k nám dostat. My si váš vůz vyzvedneme i odvezeme po dokončení servisu.
Asistenční služba 24/7
V případě poruchy jsme vám k dispozici i na asistenční lince 800 222 227.
Čištění vozidel
Ochrana interiérů nanotechnologií a mytí vozu.
Mytí vozidel
V našem areálu v Hustopečích se nachází mycí linka pro osobní, užitková i nákladní vozidla. V nabídce je několik programů mytí.

POBOČKY