Stonic skladem a se slevou

Využijte srpnové akce na model Stonic
 
Více informací

Kia

Nabízíme Vám nové vozy značky Kia – skladové, předváděcí nebo k objednání do výroby. Vybírat můžete také prověřené referenční a ojeté vozy z našich autobazarů. Na přání vám můžeme sjednat financování a pojištění.

Kontakt na naše pobočky

Speciální nabídka pro pracovníky IZS

Sleva až 99.000 Kč
Zjistit více
Jsme autorizovaným dealerem osobních automobilů Kia, které se v prodejnosti na území České republiky s naším přispěním drží dlouhodobě na předních pozicích. Značka Kia disponuje komplexní nabídkou od kompaktních aut v podobě modelu Picanto, přes městský crossover Stonic až po velké sedmimístné SUV Kia Sorento. Naše pobočky splňují nejpřísnější standardy značky. S vozy Kia máme bohaté zkušenosti, takže se na nás v případě zájmu neváhejte obrátit.

Pobočka Kia Brno v Modřicích je prvním autosalonem v ČR, který byl postaven podle nového designového standardu Kia Red Cube
Zkušební jízdy
Přijďte si na naše prodejny vyzkoušet vozy značek ŠKODA a KIA. Popovídáte si s námi o novinkách a můžete se projet po okolí.
Víkendový provoz
Prodejny společnosti AGROTEC jsou otevřeny i o víkendech, tak neváhejte a navštivte nás.
Financování
Ve spolupráci se specialisty z oddělení Afinance zajišťujeme kompletní finanční péči pro dodávanou techniku – od návrhu optimálního financování, přes vyřízení strojního pojištění, až po pomoc se získáním dotace na váš stroj.
Zajištění náhradních dílů
Důležitým faktorem pro správné fungování vašeho stroje jsou originální náhradní díly. Díky našemu logistickému centru a skladu se můžete spolehnout na rychlé dodání náhradních dílů.
Uvedení do provozu

K dispozici dostanete komplexní manuál servisních postupů a jednotlivých úkonů pro jednotné uvedení strojů do provozu a následné servisní péče o ně.
 

Pick Up služba
Služba Pick Up servis zajišťuje dovoz vašeho vozu do servisu a zpět, tím vám odpadají starosti s dopravou.
Asistenční služba 24/7
V případě poruchy jsme vám neustále k dispozici. Stačí zavolat a my se o vše postaráme.
Expresní servis automobilu
Na pobočkách společnosti AGROTEC je k dispozici expresní servis automobilu, pokud vám něco nefunguje tak, jak by mělo, zastavte se za námi a my se na to podíváme.
Mytí vozidel
V našem areálu v Hustopečích se nachází mycí linka pro osobní, užitková i nákladní vozidla. V nabídce je několik programů mytí.

POBOČKY