Čerpací stanice

Čerpací stanice AGROTEC Point v Hustopečích se nachází 700 metrů od sjezdu z dálnice, nabízí provoz 24 hodin, 7 dní v týdnu a výhodnou cenu za pohonné hmoty. Po náročné cestě se zde nabízí hned několik způsobů, jak se občerstvit. 
V těsném dosahu hustopečského sjezdu z dálnice se nachází čerpací stanice AGROTEC Point. Nabídka pohonných hmot je obohacena o možnost tankovat AdBlue pro nákladní, zemědělské nebo stavební stroje či tankovací automat. Nabízíme studenou i teplou kuchyni, dále široký sortiment produktů. Zastavit se můžete na lahodnou kávu či sladké dobroty. Součástí čerpací stanice je také mycí centrum, jak pro osobní, tak pro nákladní automobily.

 

Ušetřete korunu z každého litru!

Staňte se členem A-bonus programu a nakupujte chytře!
Stačí sbírat samolepky za každý odběr PHM (nad 1000 Kč) nebo za nákup libovolného mycího programu. Po nasbírání 15 samolepek se stáváte držitelem SPHERE CARD a máte možnost využívat všech výhod vč. tankování PHM se slevou 1 Kč/litr!

Hledáme zaměstnance na HPP na mycí linku. V případě zájmu a pro více informací pište na email cerpacistanice@agrotec.cz

Webkamera z mycího centra

V areálu společnosti AGROTEC a.s. v Hustopečích se nachází mycí centrum pro osobní, užitkové i nákladní automobily. Platba za automyčku probíhá na čerpací stanici AGROTEC Point. Díky webkameře si můžete nechat své auto umýt bez čekání.

Otevírací doba: Po–Ne: 6.00 až 19.30
O víkendu pouze osobní automobily

Ceník mycích programů