Čerpací stanice

Čerpací stanice AGROTEC Point v Hustopečích se nachází 700 metrů od sjezdu z dálnice, nabízí provoz 24 hodin, 7 dní v týdnu a výhodnou cenu za pohonné hmoty. Po náročné cestě se zde nabízí hned několik způsobů, jak se občerstvit. 
UPOZORNĚNÍ:
Při vstupu do prodejny čerpací stanice prosím mějte nasazenou roušku a dodržujte další určená vládní nařízení. Děkujeme

V těsném dosahu hustopečského sjezdu z dálnice se nachází čerpací stanice AGROTEC Point. Nabídka pohonných hmot je obohacena o možnost tankovat AdBlue pro nákladní, zemědělské nebo stavební stroje či tankovací automat. Nabízíme studenou i teplou kuchyni, dále široký sortiment produktů. Zastavit se můžete na lahodnou kávu či sladké dobroty. Součástí čerpací stanice je také mycí centrum, jak pro osobní, tak pro nákladní automobily.

 

Ušetřete korunu z každého litru!

Staňte se členem A-bonus programu a nakupujte chytře!
Stačí sbírat samolepky za každý odběr PHM (nad 1000 Kč) nebo za nákup libovolného mycího programu. Po nasbírání 15 samolepek se stáváte držitelem SPHERE CARD a máte možnost využívat všech výhod vč. tankování PHM se slevou 1 Kč/litr!

Čerpací stanice | Zásilkovna

  • Můžete si k nám nechat doručit balíček, a vyzvednout si jej dle pravidel Zásilkovny
  • Zásilku si vyzvednete, kdy Vám to bude vyhovovat, v době  od 7:00  do 18:30 hodin
  • Otevřeno celý týden od PONDĚLÍ do NEDĚLE
  • Nemusíte se bát, že Vám zavřou poštu, nebo jinou výdejnu, vyzvednete si pohodlně  zásilku u nás !

Apoint_cerpaci-stanice_obcerstveni.jpg

Webkamera z mycího centra

V areálu společnosti AGROTEC a.s. v Hustopečích se nachází mycí centrum pro osobní, užitkové i nákladní automobily. Platba za automyčku probíhá na čerpací stanici AGROTEC Point. Díky webkameře si můžete nechat své auto umýt bez čekání.

Otevírací doba: Po–Ne: 6.00 až 20.00
O víkendu pouze osobní automobily

Ceník mycích programů

Soutěžní dálniční známky mají své majitele

V průběhu prosince 2019 a ledna 2020 mohli zákazníci čerpací stanice Apoint Agrotec získat dálniční známku zdarma. Podmínkou bylo natankovat a vyplnit soutěžní kartu.
„Na vaši čerpací stanici sjíždím pravidelně při služebních cestách na Slovensko a to především kvůli příjemné obsluze. Rád jsem se proto do soutěže zapojil a k mému překvapení to vyšlo,“ uvádí jeden ze soutěžících. 
Každý týden byl vylosován jeden výherce celoroční dálniční známky na rok 2020. „Velká část oceněných byli opravdu stálí zákazníci,“ potvrzuje vedoucí stanice Helena Tičerová a dodává, že celkem bylo v soutěži přes 700 hracích karet. 

„Pocházím z Hustopečí a vaším zákazníkem jsem už dlouhá léta, výhra mi samozřejmě udělala radost,“ potvrzuje další z výherců. 

Zákazníci zapojení do soutěže měli současně možnost také uvést své návrhy pro zlepšení či rozšíření sortimentu. „Z výsledků ankety vzešly zajímavé podněty, které bychom rádi realizovali,“ říká Tičerová. 
Děkujeme všem návštěvníkům za jejich podněty a účast v soutěži.