Servis Škoda

Využijte služeb autorizovaného servisu pro vozy Škoda. Naše servisy naleznete v Břeclavi, Hustopečích a Modřicích.
Servisní péče
Uživatelům techniky nabízíme servisní služby na velmi vysoké úrovni. To v sobě zahrnuje nejen dokonale vyškolený tým servisních pracovníků, ale i servisní prostory odpovídající světovým standardům. 
Zajištění náhradních dílů
Důležitým faktorem pro správné fungování vašeho stroje jsou originální náhradní díly. Díky našemu logistickému centru a skladu se můžete spolehnout na rychlé dodání náhradních dílů.
Pick Up služba
Služba Pick Up servis zajišťuje dovoz vašeho vozu do servisu a zpět, tím vám odpadají starosti s dopravou.
Asistenční služba 24/7
V případě poruchy jsme vám neustále k dispozici. Stačí zavolat a my se o vše postaráme.
Expresní servis automobilu
Na pobočkách společnosti AGROTEC je k dispozici expresní servis automobilu, pokud vám něco nefunguje tak, jak by mělo, zastavte se za námi a my se na to podíváme.
Mytí vozidel
V našem areálu v Hustopečích se nachází mycí linka pro osobní, užitková i nákladní vozidla. V nabídce je několik programů mytí.
Před využitím našich služeb si přečtěte prosím preventivní opatření, která jsme zavedli, abychom i nadále mohli bez rizika pro zákazníky i naše zaměstnance poskytovat plnohodnotný a kvalitní servis:

Bezpečnostní opatření
agrotec_primy-prijem.jpg

Přímý příjem


Máte rádi vše pod kontrolou? Rádi by jste měli pod kontrolou i svůj vůz během předání do servisu? Víte, jak vypadá váš vůz zespod? Toto vše Vám nabízí bezplatný Přímý příjem.
Váš vůz zvedneme na zvedák a bezplatně zkontrolujeme detailně stav vozu. Specifikujeme závady – sami se pak rozhodnete, které chcete odstranit. V případě, že máte vůz starší 4 let, nabídneme Vám slevy až 20 % z programu Šeková knížka.
 

Zvýhodněné servisní služby:

Kontrola ojetého vozu zdarma

Koupili jste si ojetý vůz? Nabízíme vám jedinečnou příležitost nechat si ho zdarma zkontrolovat u nás.
 
mechanik-skoda.jpg

Na jaký vůz se nabídka vztahuje?

Na vozy ŠKODA CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, ROOMSTER, YETI nebo SUPERB starý 4 a více let, které máte ve vlastnictví maximálně 6 měsíců. Využitím nabídky získáte od servisního partnera vyplněný formulář kontroly stavu ojetého vozu zdarma. Akce je platná do 31. prosince 2020.

Šeková knížka 2020 plná slev

Získejte až 20% slevu na vybrané servisní úkony. 

Pokud vlastníte vůz ŠKODA CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, ROOMSTER, YETI, SUPERB nebo KODIAQ je akce Šeková knížka plná slev určena právě Vám!

Platí pro vozy starší 4 let.

Jarní servisní akce

  • Jarní servisní prohlídka za 299 ,– vč. DPH
    zahrnuje diagnostiku, zkontrolujeme podvozek a brzdový systém, stav akumulátoru a množství motorového oleje, chladicí a brzdové kapaliny
  • Široká nabídka letních pneumatik včetně přezutí a možnosti jejich uskladnění
  • Na akční sortiment příslušenství můžete využít slevy až 50 %
    Myslíme i na přepravu jízdních kol. Z naší široké nabídky jsme pro Vás vybrali například příčný střešní nosič nebo hliníkový držák jízdního kola na střechu. Pořiďte si kvalitní ŠKODA Originální příslušenství a užijte si jaro naplno.
Akce na jarní servisní prohlídku a originální příslušenství je platná do 31. 5. 2020