ŠKODA KODIAQ Velké rodinné SUV

Rodina KODIAQ

Sedmimístné rodinné SUV ŠKODA KODIAQ zaujme i ty nejnáročnější. Své místo na tuzemském trhu model potvrdil získáním titulu Auto roku 2017. V nabídce je ve výbavových stupních Active, Ambition, Style a Laurin &Klement.
 
Nejen pro milovníky sportovní jízdy jsou v nabídce verze Scout, Sportline a RS Challenge. Již na první pohled zaujmou sportovními rysy a prvky.
 
186x93-Fill.png
KODIAQ
186x93-Fill_bin.png
KODIAQ RS CHALLENGE
186x93-Fill1.png
KODIAQ SCOUT
186x93-Fill2.png
KODIAQ SPORTLINE

Dostatečný prostor

Vzhled modelu KODIAQ spojuje robustní vzhled velkého SUV s typickými prvky modelů značky ŠKODA. Přední i zadní řada sedadel nabízí dostatečný prostor zaručující komfortní jízdu celé rodiny. Zavazadlový prostor 835 litrů je největší ve své třídě. Robustní vzhled dokreslují litá kola dostupná ve velikosti 17 až 19 palců. Přední i zadní světlomety využívají LED technologii, jejíž výhodou je vysoký výkon, dlouhá životnost a nízké energetické nároky.
 

Motor

V nabídce jsou benzinové i dieslové motory s manuální i automatickou převodovkou. Všechny jsou čtyřválcové a vybavené turbodmychadlem.
Model obsahuje velké množství bezpečnostních prvků, dříve typických pro SUV vyšší třídy. Samozřejmostí je také bohatá nabídka asistentů, jako Asistent jízdy v koloně, Asistent změny jízdního pruhu a mnohé další.
 

Výbava

Užitečnými pomocníky jsou také prvky doplňkové výbavy. V rámci příplatkové výbavy je možné pořídit sklopné tažné zařízení, díky kterému je umožněno tažení až 2,5 tunového přívěsu.

EXTERIÉR

INTERIÉR

Máte zájem o testovací jízdu?

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.