Nová Fabia 4. generace

Fabia 4. generace

Nová ŠKODA FABIA je všestranný model. Nabízí více místa než konkurenční vozy, skvělé možnosti konektivity, nové asistenční systémy a emocionální vzhled. Model bude k dispozici s pěticí moderních pohonných jednotek, manuální i automatickou převodovkou.

PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN - V případě zájmu o nový model ŠKODA FABIA nás neváhejte kontaktovat pomocí formuláře, nebo kontaktů níže.
 

Větší prostor

Nová FABIA je výrazně prostornější než předchozí provedení, nabízí více místa pro posádku i zavazadla. Kufr narostl o 50 litrů na špičkových 380 litrů, po sklopení zadních sedadel je k dispozici celkem 1 190 litrů místa. Novinkou pro tento model je dvouzónová klimatizace, vyhřívaný volant a vyhřívané čelní sklo.
 

Motor

Všechny motory generace Evo nového vozu FABIA jsou ještě úspornější než motory předchozí generace. Tři pohonné jednotky mají objem jeden litr a tři válce, dva z nich jsou přitom agregáty rodiny TSI. Základní 1.0 MPI nabízí výkon 59 kW. Motory 1,0 TSI pak mají výkon 70 a 81 kW. Standardem je u motorů pětistupňová manuální převodovka, jen nejsilnější tříválec má převodovku šestistupňovou, nebo u něj lze zvolit sedmistupňový automat DSG. Ten je pak standardem pro nejsilnější motor z nabídky modelu, čtyřválec 1,5 TSI s výkonem 110 kW.
 

Výbava

Pětice novinek pomáhá především lépe využít místo v interiéru. Detaily jako držák parkovací nebo platební karty a elastický držák pera pomáhají udržet v interiéru pořádek.  Dále je tu například systém pro lepší uspořádání věcí v zavazadlovém prostoru nebo volitelná sluneční clona panoramatické střechy. Samotná panoramatická střecha je ostatně inovativním a chytrým řešením, které dodává interiéru vzdušnost.
 

EXTERIÉR

INTERIÉR

Máte zájem o testovací jízdu?

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.