Oslavy 1. výročí se povedly


Představení novinek

Při této příležitosti jsme představili zákazníkům stylové novinky – městský crossover Kia Stonic a kompaktní SUV Škoda Karoq! I přes nevyzpytatelné podzimní počasí, které se však nakonec umoudřilo :-) k nám dorazilo obrovské množství zákazníků a zájemců o auto segment. Milovníci vozů si přišli na své – v autosalonu Kia se mohli kochat grand turismem Kia Stinger, v autosalonu Škoda naopak nově zrenovovaným veteránem Škoda Popular.

oslavy-1-vyroci-agrotec_skoda-karoq.jpg


Na své si přišli pánové, dámy, děti i milovníci vína

Během dne byly připraveny soutěže o hodnotné ceny především o vozy na týden nebo na víkend a dárkové balíčky. Perličkou byla soutěž s vozem Kia Stonic, kdy soutěžící tipovali „Kolik toniců se vejde do Kia Stonicu?“. 

oslavy-1-vyroci-agrotec_soutez_kia-stonic.jpg

Pro dámy byl připraven zkrášlovací koutek s produkty Mary Kay, pánové naopak vyzkoušeli 4x4 dráhu a naplno tak otestovali terénní schopnosti vozů Škoda Karoq a Kia Sorento. V odpoledních hodinách si pak mohli fanoušci rychlých kol naživo prohlédnout novinku na rally poli. Vůz Abarth 124 Rally, spadající do kategorie R-GT, který osobně představil generální ředitel a rally jezdec, Martin Rada.

oslavy-1-vyroci-agrotec_abarth-rally.jpg

Program byl připraven pro malé i velké – děti hojně využívaly ruční dílničku, kde si mohly vyrobit a odnést podzimní výzdobu, malování na obličej nebo skákací hrad.

oslavy-1-vyroci-agrotec_rucni-dilna.jpg

Chuťové pohárky přítomných potěšilo rožněné sele, točené pivo a limonáda. K lahodné mandlové kávě se podávaly výborné koláčky od společnosti Penam. A navíc se uskutečnila ochutnávka nejen nealkoholických vín a tradiční hustopečské mandlovice!

oslavy-1-vyroci-agrotec_ochutnavka-nealkoholickych-vin.jpg

Všem návštěvníkům děkujeme za účast a těšíme se na další povedené akce.

Více fotografií naleznete ve fotogalerii níže :)