Agrotec Kia Modely vozů Kia KIA ProCeed

Nová KIA ProCeed

Získejte ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ v hodnotě 10 000 KČ ZDARMA. 
Pro více informací kontaktujte naše prodejce.

GT Line

GT Line Plus

GT

DESIGN

KVALITA A DESIGN

Exkluzivní 7letá záruka Kia
7 let aktualizace map

KIA_dukaz_kvality_2020-02.png     KIA_ikony_web-04.png

Koncept shooting brake

Nová Kia ProCeed s nádhernou karoserií ve stylu „shooting brake“ kombinuje emotivní náboj a eleganci s praktickou kultivovaností sportovního kombi. Výrazně tvarovaná karoserie s rychle se svažující linií střechy a aerodynamickými konturami je nízká a štíhlá, čímž umocňuje celkový dojem mrštnosti.

Sportovní charakter

Maska chladiče s motivem „tygřího nosu“ s dvojitým rámečkem a širokými spodními otvory pro přívod vzduchu dává najevo sportovní charakter. Světlomety LED, doplněné světly LED pro denní svícení ve stylu „ledové kostky“, dodávají celkovému vzezření ještě více smělosti, což platí i pro nově navržená 18" kola z lehké slitiny. Sportovní boční ochranné lišty s barevnými ozdobnými prvky a saténově chromované okenní lišty umocňují dramatickou siluetu.

Zanechte trvalý dojem

Široký zadní nárazník poskytuje vozu asertivní, sportovní vzezření a dvě koncovky výfukové soustavy umocňují jeho dynamický a sportovní charakter. Uprostřed zadního výklopného víka, pod koncovými svítilnami LED, které se pnou v celé šíři zádě a dodávají vozu jedinečný světelný design, se skví velkými písmeny označení ProCeed.

Sofistikovaný interiér

Nastupte si. Uvnitř Vás přivítá velmi kvalitní interiér s velkorysým prostorem vpředu i vzadu. Všechny cestující obklopují měkké povrchy, metalické ozdobné prvky a čalounění stropu černou tkaninou. Radost z jízdy umocní sportovní volant s dole zploštělým věncem. Vyberte si čalounění sedadel a ozdobná obložení, která budou ladit s Vaším stylem.

Všestranná elegance

Máte ruce plné těžkých zavazadel? Žádný problém, chytré, elektricky ovládané zadní výklopné víko se otevře automaticky, jakmile zaznamená ve své blízkosti chytrý klíček. Mezi další praktické a komfortní funkce patří bezklíčkový přístupový systém a automatické ovládání světlometů, které lze nastavit tak, aby zapínalo a vypínalo světlomety v závislosti na venkovních světelných podmínkách.

KOMFORT

Vychutnejte si všestrannost opravdového prostoru

Velkorysý zavazadlový prostor

Nikdy neobětujte styl kvůli prostoru. Nová Kia ProCeed totiž nabízí více prostoru pro všechny cestující – a k tomu navíc 594 litrů zavazadlového prostoru, který se tak řadí mezi největší ve svém segmentu. Díky nízkému prahu a velkorysému vstupnímu otvoru se zavazadla snadno nakládají i vykládají.

Zadní sedadla dělená a sklopná v poměru 40:20:40

Zadní sedadla dělená a sklopná v poměru 40:20:40 přispívají k všestrannosti. Páčkou v zavazadlovém prostoru můžete sklopit opěradla na dálku. Nepotřebný kryt zavazadlového prostoru odložíte do praktické schránky pod podlahou, aby nepřekážel. Zavazadlový prostor je vybaven také háčkem na tašku, který zabrání nákupu či jiným přepravovaným věcem v nežádoucím pohybu po podlaze.

JÍZDNÍ VLASTNOSTI

Agilní řízení

ProCeed je Standardně vybaven ektronicky řízeným stabilizačním systémem ESC (Electronic Stability Control) a systémem řízení stability vozidla VSM (Vehicle Stability Management). Jejich součástí je také funkce rozdělování točivého momentu na jednotlivá kola brzdovými zásahy. Tato elektronická funkce podporuje řidiče inteligentním přibrzděním vnitřního kola, jímž minimalizuje nedotáčivost při průjezdu zatáčkou.

Jízdní komfort a ovladatelnost

Nová Kia ProCeed nabízí tak velkou radost z jízdy především díky dynamickým jízdním vlastnostem, agilitě a suverénním výkonům. Konstrukce poháněcího ústrojí maximalizuje výkonové parametry, zatímco optimalizované nastavení tlumičů a nízká světlá výška nezávislého zavěšení všech kol zajišťují pohotové reakce, díky nimž proměníte každou jízdu ve sportovní zážitek.
3-kia-proceed-cd-sb-my19-engines-and-transmission.jpg

Motory a převodovky
Široký výběr výkonných a velmi hospodárných přeplňovaných motorů.
3-kia-proceed-cd-sb-my19-paddle-shift-levers-(2).jpg

Páčky pro manuální řazení
Bleskurychlé řazení páčkami ve snadném dosahu na volantu.
3-kia-proceed-cd-sb-my19-drive-mode-select-(1).jpg

Volič jízdních režimů DMS (Drive Mode Select)
Posuňte potěšení z jízdy na novou úroveň.

TECHNOLOGIE

drive-wise.jpg


Objevte DRIVE WiSE, budoucnost asistenčních systémů Kia. Inovace, které včas detekují nebezpečné situace a zvyšují bezpečnost silničního provozu. S méně starostmi si budete jízdu opravdu užívat.
kia-proceed-light-assist-(1).jpg

Asistent pro dálková světla HBA (High Beam Assist)
Pro ještě bezpečnější a komfortnější jízdu za tmy.
kia-proceed-unava-assist-(1).jpg

Asistent pro rozpoznání únavy řidiče DAW (Driver Attention Warning)
Všimne si, že se o Vás pokouší únava.
kia-proceed-front-assist.jpg

Asistent pro odvrácení kolize s překážkou vpředu FCA (Forward Collision-Avoidance Assist)
Zajistí Vám bezpečnost, pokud nebudete reagovat.
kia-proceed-lane-assist.jpg

Asistent pro jízdu v jízdním pruhu LKA (Lane Keeping Assist)
Díky němu zůstane Vaše nová Kia ProCeed ve správném jízdním pruhu.

KONEKTIVITA

kia-proceed-navigacni-system.jpg

Navigační systém a prémiový audiosystém s 8" displejem
Vyspělý informační a zábavní systém Hi-Fi.
kia-proceed-navigace.jpg

Propojené služby Kia Connected Services
Vždy ve spojení, ať se vydáte kamkoli.
kia-proceed-smartphone.jpg

Komfortní řešení pro chytré telefony
Nabíjení bez kabelů.

GT

Vyzařuje sebevědomí

kia-proceed-gt-vyzaruje-sebevedomi-960x720.jpg

Odvážný sportovní design
Máte-li slabost pro odvážný design a inovativní detaily, pak si dopřejte nový model Kia ProCeed GT, který se odlišuje mimo jiné maskou chladiče ve stylu „tygřího nosu“ s logem GT a červenými kryty na 18" kolech z lehké slitiny. Trvalý dojem zanechají také propojené zadní svítilny a dvě zcela funkční koncovky výfukové soustavy.
kia-proceed-gt-sedadla-(1).jpg

Sportovní sedadla čalouněná kůží
Nová Kia ProCeed GT je vybavena nově navrženými sportovními sedadly s většími a pevnějšími bočními polštáři. Sedadla verze GT, čalouněná černou kůží a semišem, jsou zdobena červeným prošíváním a logem GT.
kia-proceed-gt-vykon-(1).jpg

Výkon
Výjimečný motor 1.6 T-GDi poskytuje nejvyšší výkon 204 k a může být kombinován s 6stupňovou mechanickou nebo 7stupňovou dvouspojkovou převodovkou. Kovové páčky na volantu u verze se 7stupňovou převodovkou umožňují extrémně rychlé řazení.

Máte zájem o testovací jízdu?
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

KONTAKT