Agrotec Kia Modely vozů Kia KIA XCeed

KIA XCEED

nyní i jako plug-in hybrid
Získejte ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ v hodnotě 10 000 KČ ZDARMA. 
Pro více informací kontaktujte naše prodejce.

VÝBAVOVÉ STUPNĚ

Comfort


xceed-comfort.jpg
Klíčové prvky výbavy:
 
 • 16" kola z lehké slitiny
 • 5" LCD rádio
 • tempomat
 • přední Full LED světlomety

Smart


xceed-exclusive.jpg
Klíčové prvky výbavy:
 
 • 16" kola z lehké slitiny
 • Rádio s 8'' dotykovou obrazovkou
 • Zadní parkovací senzory + kamera
 • Dvouzónová automatická klimatizace

TOP


xceed-edice75.jpg
Klíčové prvky výbavy:
 
 • 18" kola z lehké slitiny
 • Specifické polokožené čalounění
 • 10,25" integrovaná GPS navigace
 • Zatmavená boční skla a pátých dveří

Premium

xceed-edice75.jpg
Klíčové prvky výbavy:
 
 • 18" kola z lehké slitiny
 • UVO Connect, bezdrátová nabíječka
 • 10,25" integrovaná GPS navigace, DAB, zadní parkovací kamera
 • Vyhřívaná přední sedadla a volant
 • Elektrochromatické zpětné zrcátko a dešťový senzor

Spring Edition

xceed-edice75.jpg
Klíčové prvky výbavy:
 
 • Hlavní světlomety Full LED s automatickým přepínáním dálkových světlometů
 • 18" hliníkové disky kol s pneumatikami 235/45
 • Bezklíčový vstup Smart Key a startovací tlačítko
 • 10,25" integrovaná GPS navigace
 • Elektricky stavitelné sedadlo řidiče s pamětí
 • Vyhřívaná přední sedadla a vyhřívaný volant

EXTERIÉR

INTERIÉR

Design

Nová Kia XCeed byla navržena pro řidiče, kteří vyhledávají vzrušující zážitky. Svým designem crossoveru a hravým charakterem dodá Vaší jízdě nová vzrušení, o nichž jste ani netušili, že mohou existovat.

Přední LED světla

Kia XCeed přichází se zcela novým vzhledem. Design její přídě zahrnuje světlomety s jedinečným motivem písmene Z. Světlomety LED ve stylu ledové kostky mají ještě hranatější tvary a po stranách je doplňují okouzlující mlhové světlomety.

18“ kola z lehké slitiny

Nevšední kola z lehké slitiny rozhodně nepůsobí nesmělým dojem – a dávají jasně najevo, že tento odvážný crossover je naprosto výjimečný. Jejich nepřehlédnutelný styl dokonale ladí s neobyčejnými podběhy kol ve stylu SUV, které tvoří nedílnou součást designu modelu Kia XCeed.

Chromované boční prahy

Tyto ozdobné prvky jsou jemné a ve stejné míře i ohromující. Dávají jasně najevo, že Kia XCeed je od kapoty až po víko zavazadlového prostoru navržena pro nesmírné potěšení z jízdy a nebojí se dát to najevo – každým detailem.

Koncovky výfukové soustavy

Pokud jde o vzrušení a vytříbený styl, ikonický design zádě modelu Kia XCeed zcela jistě nezklame. Dvě koncovky výfukové soustavy a stříbrný difuzor vás navnadí ke strhující jízdě a umocňují DNA designu zádě, v níž se zrcadlí motiv mimořádného potěšení z jízdy.

Maska chladiče

Mezi detaily, které opoutají Vaši pozornost, patří horizontální ozdobná lišta většího spodního otvoru pro přívod vzduchu. Ještě výraznější a asertivnější masku chladiče doplňuje spodní ochranný panel s jemnou, saténově chromovanou povrchovou úpravou.

Podélné střešní nosiče

Je nemožné si nevšimnout stříbrných podélných střešních nosičů, navazujících na styl podběhů kol, obložení bočních prahů a difuzor v zadním nárazníku s metalickým vzhledem. Modelu Kia XCeed propůjčují ještě robustnější vzhled, podobný vozům SUV.

Zadní LED světla

Tyto nově navržené zadní svítilny vyzařují sílu a sebevědomí a zároveň umocňují osobité horizontální linie, procházející napříč zadním výklopným víkem. Charakteristická štíhlá světla LED ve velmi technickém designu s mimořádně dynamickým nábojem jsou protažena vpřed až do bočních stěn modelu Kia XCeed.

Přednosti interiéru

Interiér modelu Kia XCeed ve stylu high-tech kombinuje módní styl v netradičním pojetí s nekompromisní sofistikovaností, prostorností a všestranností. Neexistuje komfortnější způsob, jak opustit svou komfortní zónu.

Zcela digitální panel řidiče

Posouváme limity stylu a účelnosti. Zcela digitální panel sdružených přístrojů Supervision Vám za volantem poskytne ještě lépe čitelné informace než dosud – díky velkému displeji s vysokým rozlišením 1920 x 720 pixelů.

Navigační systém

Vydejte se do cíle či za dalším dobrodružstvím vždy nejrychlejší cestou – za podpory 10,25“ dotykového displeje s navigačním systémem , který posune Vaše celkové zážitky z jízdy na ještě vyšší úroveň.

Nový design sedadel se žlutým prošíváním

Ušlechtilé čalounění sedadel si můžete na přání objednat s novým žlutým prošíváním v jedinečném voštinovém designu. Tím ještě více umocníte potěšení a vzrušení z každé jízdy. Ohromující vzhled doplňují žluté ozdobné prvky na přístrojové desce a žlutá obložení výplní dveří.

Komfortní prvky

Díky komfortním prvkům ve voze XCeed bude běžný den s vaším vozem radostí.

Vyhřívaná a odvětrávaná sedadla

Užívejte si celoroční komfort bez ohledu na panující výkyvy počasí. Sedadla vpředu a vzadu jsou vyhřívaná, což oceníte v chladném počasí. A během horkých letních dnů ochladí funkce odvětrávání cestující na předních sedadlech čalouněných kůží.

Elektricky vyklápěné zadní víko

Nakládejte věci do zavazadlového prostoru o objemu 426 litrů bez jakýchkoli problémů – a bez potřeby otvírání víka rukou. Zadní výklopné víko se automaticky otevře, jakmile zaznamená přítomnost Vašeho chytrého klíčku – abyste mohli dát dovnitř svá zavazadla nebo nákup, aniž byste museli hledat klíčky.

Sportovní jízda

Užijte si sportovní jízdy díky funkci Drive Mode Selection – Voliče jízdních režimů

Volič jízdních režimů

Posune Vaše potěšení z jízdy na ještě vyšší úroveň. Systém zvýší jízdní dynamiku a akceleraci z klidu zrychlením reakcí motoru na povely pedálu plynu, jakož i optimalizací charakteristiky posilovače řízení.

TECHNOLOGIE

Bezpečnostní prvky

Inovativní systémy Kia vyvinuté pro vaši bezpečnou jízdu.

Systém autonomního nouzového brzdění

Systém FCA dokáže detekovat hrozící kolizi s vozidlem, chodcem nebo překážkou, upozorní Vás a dokonce začne maximálně brzdit, aby vozidlo zastavil nebo minimalizoval poškození.

Aktivní systém pro jízdu v pruzích

Technologie LKA Vás upozorní, pokud začnete nechtěně vyjíždět z jízdního pruhu bez zapnutých ukazatelů směru. Systém Vám dokonce pomůže zásahem do řízení vrátit se do původního jízdního pruhu.

Systém sledování mrtvého úhlu

Systém BCW sleduje pomocí senzorů prostor po stranách vozidla a za ním a vizuálně Vás upozorní na vozidla v mrtvém úhlu. Tím Vám usnadní změnu jízdního pruhu a zvýší bezpečnost.

Systém sledování únavy řidiče

Tento systém sleduje způsob řízení a detekuje ztrátu koncentrace řidiče. Pokud vykazujete známky únavy nebo nepozornosti, aktivuje systém zvukové upozornění a zobrazí výstražný symbol s doporučením, abyste si udělali přestávku k odpočinku.

Varování před kolizí při couvání

Při couvání z parkovacího místa nebo příjezdové cesty Vás radarový systém RCCW upozorní na všechna vozidla, která Vám mohou potenciálně zkřížit cestu.

Asistenční systémy

Technologie DRIVE WiSE poskytují dosud nevídanou ochranu a podporu vyspělých asistenčních systémů, a minimalizují tak mnohá rizika i stres z řízení na současných silnicích.

Pokročilý adaptivní tempomat s funkcí Stop&Go

Cestujte plynule a bezpečně díky tomuto inteligentnímu systému, který upravuje rychlost jízdy a vzdálenost od vozidla vpředu a podporuje řidiče automatickým zrychlováním a brzděním.

Automatické přepínání dálkových světel

Nabízíme Vám chytřejší způsob vidění. Systém HBA automaticky mění dosah světlometů v závislosti na ostatních vozidlech a provozních podmínkách. Díky nejlepší možné viditelnosti bude Vaše jízda za tmy ještě bezpečnější.

Parkovací asistent

Tento systém Vám ještě více usnadní parkování. Pomocí senzorů na přídi, bocích a zádi Vám pomůže se zaparkováním vozidla na podélné, příčné i kolmé parkovací místo. Vy musíte jen ovládat pedály brzdy a plynu a řazení.

Systém následování jízdního pruhu

Tento systém je velkým krokem směrem k poloautomatizované jízdě. V závislosti na vpředu jedoucích vozidlech ovládá akceleraci, brzdění a řízení. Díky tomu je jízda v dopravních kolonách ještě snadnější a bezpečnější.

Ukazatel rychlostních limitů

Díky systému ISLW budete snadno dodržovat rychlostní limity. Systém používá kameru pro rozpoznávání dopravních značek a tuto informaci následně zřetelně zobrazuje na displejích navigačního systému a panelu přístrojů.

Zadní kamera s vodicími liniemi

Při couvání na parkovací místo budete mít vždy kompletní přehled o situaci. Zadní kamera a dynamické vodicí linie, zobrazované na displeji multimediálního systému, Vám pomohou zajet na volné místo.

KONEKTIVITA

Buďte spojeni se vším, co milujete. Ať se vydáte kamkoli. Nová Kia XCeed je vybavena systémem UVO Connect a dalšími chytrými technologiemi, s nimiž budete připraveni na jakékoli dobrodružství. Díky tomu budete na cestách vždy informováni a fascinováni.

Android Auto™ & Apple CarPlay™

Užívejte si přístup k aplikacím a funkcím Vašeho telefonu prostřednictvím informačního a zábavního systému Vašeho vozu – včetně navigační funkce, handsfree pro telefonování a zasílání textových zpráv s hlasovým ovládáním, přehrávání hudby a mnoha dalších funkcí.

Bezdrátové nabíjení smartphonu

Užívejte si praktické nabíjení bez kabelů – jednoduše před jízdou odložte kompatibilní smartphone do nabíječky na středové konzole. Systém Vás dokonce i upozorní, že jste nechali zařízení v nabíječce, až budete vystupovat z Vašeho vozu Kia XCeed.

Prémiový audiosystém JBL

Prémiový audiosystém JBL s osmi strategicky rozmístěnými reproduktory, dokonale sladěnými s interiérem modelu Kia XCeed, je vybaven také vyspělou technologií Clari-FiTM pro obnovu ztracených digitálních informací ve zvukovém souboru, která zajišťuje zvuk s vysokým rozlišením.

Digitální panel sdružených přístrojů

Buďte nepřetržitě informováni v reálném čase 12,3“ digitálním displejem zobrazujícím rychloměr a otáčkoměr. K tomu předává pokyny navigačního systému, informace audiosystému, telefonní hovory a kontakty, podrobné informace palubního počítače, upozornění diagnostického systému vozidla a aktuální upozornění.

Kia XCeed Plug-in Hybrid

 • 58 km dojezd na elektřinu
 • 29g CO2/km
 • průměrná spotřeba 1,2 l na 100 km
 • vyspělá technika a bezpečnost
 • možnost nabíjení ze zásuvky
Ceník  
 
Bližší informace na webu KIA

OSOBNÍ ZKUŠENOST S MODELEM XCEED

Již od prvního pohledu působí velmi extravagantně a přitažlivě. Tomuto dojmu napomáhá originální karoserie, jež kombinuje styl hatchbacku, kupé a SUV. Řeč je o modelu Kia Xceed, který jako nejmladší člen rodiny Ceed, vstoupil na světlo světa a řadí se do skupiny kompaktních městských SUV.

Mám stále více spokojených klientů, kteří kouzlu tohoto modelu podlehli. Vždy, když si po nějaké době jejich užívání vozu voláme, jsou nadmíru spokojení a překvapení, jaký výkon a komfort jim poskytuje.

Naposledy jsem XCeed předávala své velmi dobré kamarádce, která mě poprosila, ať jí vyberu něco neobyčejného, stylového a aby to i jelo. 😊 Často mi od ní chodí zprávy, jak jí okolí vůz chválí a že se skvěle hodí k jejímu výjimečnému stylu. Po vzájemné domluvě jsme zvolily automatickou převodovku s benzínovou motorizací 1,5 T-GDI a ta ji uchvátila na plné čáře. Kromě vzhledu je nadšená i z jízdních vlastností a funkcí.

Zákazníci při výběru auta kladou důraz na výkon a spotřebu, ale vybírají i podle vzhledu. Aby byl vůz moderní a podle módních trendů, je potřeba mu vtisknout trochu poptávaných SUV prvků. Kia XCeed vychází z modelu Ceed a nabízí jak sportovní prvky, vyšší světlou výšku, vyšší pozici sedadel, tak i velký komfort při jízdě.
Interiér je prakticky beze změny převzatý z modelu Ceed, je kvalitně sestavený, nikde nevrže a plasty nevyvolávají laciný dojem.

Za mě XCeed ocení jak ženy, které chtějí něco výjimečného a stylového, tak muži, kteří zase preferují výkon a technické parametry.

Leskourova prodejce KIA Petra Leskourová, prodejce KIA Hustopeče
 

Testovací jízdy s KIA XCEED

Startujeme na našich showroomech


Máte zájem o testovací jízdu?
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

KONTAKT