Agrotec Kia Modely vozů Kia KIA STONIC

KIA Stonic

Pro ty, co nemají života nikdy dost

VÝBAVOVÉ STUPNĚ

Comfortcomfort.jpg

Hlavní prvky výbavy:
 
 • Manuální klimatizace
 • Rádio s 8” displejem + DAB
 • 15” ocelové disky kol
 • Přední mlhové světlomety
 • Tempomat s omezovačem rychlosti
 • Kožený volant a hlavice řadící páky

Exclusiveexclusive-(3).jpg

Hlavní prvky výbavy:
 
 • Automatická klimatizace
 • 16”hliníkové disky kol
 • Zadní parkovací sensory a zadní parkovací kamera
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna
 • Aktivní systém pro jízdu v pruzích LKA
 • Systém autonomního nouzového brzdění FCA – auto/chodec/cyklista
 • Automatické přepínání dálkových světlometů HBA

TOPtop.jpg

Hlavní prvky výbavy:
 
 • 8” integrovaná navigace + DAB
 • UVO Connect
 • Zadní LED světlomety
 • Čalounění sedadl v kombinaci látka/kůže
 • Výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce
 • Vyhřívaná přední sedadla a volant

Spring Editiontop.jpg

Hlavní prvky výbavy:
 
 • Barevné interiérové pakety
 • 8” integrovaná navigace + DAB
 • UVO Connect
 • Zadní LED světlomety
 • Čalounění sedadel v kombinaci látka/kůže
 • Výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce
 • Vyhřívaná přední sedadla a volant

GT Linekia-stonic-pe-my21-gtl-design-trim-(1).png

Hlavní prvky výbavy:
 
 • 17" hliníkové disky kol
 • Hlavní světlomety LED
 • Bezklíčový vstup Smart Key a startovací tlačítko
 • Přední parkovací senzory
 

DESIGN

kia-stonic-ybcuv-pe-my21-gls-front-driving.jpg

Všichni se za ní budou otáčet


Svalnatý design modelu Kia Stonic byl navržen pro řidiče, kteří promění každou jízdu v dobrodružství. Aerodynamické linie a odvážná maska chladiče umocní Vaši individualitu. Stejně jako spoiler nad zadním oknem a velký spodní otvor pro přívod chladicího vzduchu. Skvělý vzhled tohoto městského crossoveru završují mohutné blatníky a spodní ochranný panel, který zároveň usměrňuje proudění vzduchu.

Možnosti individualizace


Buďte odvážní! Vtiskněte novému modelu Kia Stonic svůj styl výběrem jedné z 20 dvoubarevných kombinací pro střechu a karoserii. V interiéru dejte přednost jednomu ze čtyř smělých barevných paketů v odstínech modré, žluté, šedé nebo oranžové. A vyberte si ta nejlepší kola z lehké slitiny s průměrem ráfku od 15 do 17 palců.

 

kia-stonic-ybcuv-pe-my21-gls-ending-top.jpg
kia-stonic-ybcuv-pe-my21-gls-front-driver-friendly.jpg

Atraktivní interiér


Nastupte si do nového modelu Kia Stonic a nechte se unášet jeho elegantním interiérem. V závislosti na svých osobních preferencích si můžete vybrat čalounění sedadel tkaninou ve dvou odstínech šedé nebo umělou kůží s šedými reliéfními prvky. Pevně uchopte luxusní volant s dole zploštělým věncem, obšitým kůží. Potěšte své oči módními barevnými ozdobnými prvky a detaily, jako je kontrastní prošívání nebo leskle černé ozdobné obložení středové konzoly.

Skvělá prostornost


Skutečnost, že je nová Kia Stonic elegantní a zábavná, vůbec neznamená, že by se v ní nedostávalo místa. Uvnitř je dostatek místa pro komfortní cestování i s přáteli. Potřebujete vzít s sebou hodně věcí? Ani to není problém. Jednoduše sklopte zadní sedadla, dělená v poměru 60:40, a vznikne obrovský prostor pro Váš náklad.
kia-stonic-ybcuv-pe-my21-gls-split-rear-seats-(1).jpg

 

 

JÍZDNÍ DYNAMIKA

kia-stonic-ybcuv-pe-my21-gls-dynamic-ride.jpg

Dynamická jízda


Konstrukce nového modelu Kia Stonic zaručuje vynikající ovladatelnost a jízdní komfort. Užívejte si agilní řízení s pohotovými reakcemi, k němuž přispívá mimořádná tuhost skeletu karoserie, vyrobeného z vysokopevnostní oceli. Výsledkem je ryzí potěšení ve spojení s výjimečně citlivými reakcemi na každý pohyb volantu.
kia-stonic-ybcuv-pe-my21-gls-ecodynamics.jpg

Částečně hybridní pohon


Zdrojem zábavy v tomto jedinečném městském crossoveru je také motor 1.0 T-GDI s výkonem 120 k a 7stupňovou dvouspojkovou převodovkou1. Usedněte za volant, připoutejte se a zrychlete na novou úroveň radosti z jízdy. Díky vyspělému částečně hybridnímu pohonu je provoz ještě hospodárnější, a to při zachování vynikající úrovně jízdní dynamiky.

  
KONEKTIVITA

kia-stonic-ybcuv-pe-my21-gls-cleverly-in-touch-apple.jpg
 
Inteligentní spojení

Díky bezkabelovým systémům Android Auto™ a Apple CarPlay™ 1,2 budete mít také přístup k aplikacím a funkcím Vašeho telefonu – včetně navigace, hlasového ovládání, funkce hands-free pro telefonování a zasílání textových zpráv, přehrávání hudby z internetu a mnoho dalších funkcí.
kia-stonic-ybcuv-pe-my21-gls-connected-services.jpg
 
Palubní služby

Nová Kia Stonic je vybavena palubními službami UVO Connect3,4 – souborem vyspělých funkcí, které propojí Vás, řidiče, s okolním světem v reálném čase a při každé jízdě Vám budou poskytovat neocenitelné informace, od aktuálního dopravního zpravodajství přes předpověď počasí a zajímavé cíle až po podrobné údaje o potenciálních parkovacích místech na ulicích i v parkovacích budovách – a ještě mnohem více.
kia-stonic-ybcuv-pe-my21-app-services.jpg
 
Aplikace se službami

UVO App 5 znamená revoluci z hlediska kontroly nad vozem i pocitu jistoty, který si budete užívat. Zkontrolujte si množství paliva v nádrži nebo aktuální polohu Vašeho vozidla, a pokud zjistíte, že jsou jeho dveře odemknuty, ihned je na dálku uzamkněte. Aplikace na Vašem chytrém telefonu Vám také poskytne přístup k široké škále diagnostických dat Vašeho vozu Kia Stonic a může Vás dokonce navigovat na posledním úseku cesty do Vašeho cíle, který musíte dojít pěšky po zaparkování svého vozu.
kia-stonic-ybcuv-pe-my21-gls-tec-affine.jpg
 
Vášeň pro vyspělou techniku

Máte rádi nádhernou techniku? To samé platí i pro nový model Kia Stonic, který se může pochlubit atraktivním 8" dotykovým displejem, vyčnívajícím z přístrojové desky. Je to Vaše brána ke všem funkcím, od rádia až po navigaci, která zahrnuje 7 let aktualizací mapových podkladů zdarma 6. Cestující vzadu si mohou nabíjet svá přenosná zařízení prostřednictvím vstupu USB s funkcí nabíjení.
 

TECHNIKA A BEZPEČNOST

drive-wise.jpg
DRIVE WiSE
Objevte DRIVE WiSE7 , budoucnost asistenčních systémů Kia. Inovace, které detekují případná nebezpečí, aby byla Vaše jízda ještě bezpečnější. S menšími starostmi bude pro Vás řízení skutečným potěšením.
kia-stonic-ybcuv-pe-my21-gls-assist.jpg
Systém autonomního nouzového brzdění (FCA)
Upozorňuje na potenciální nebezpečí a v případě potřeby Vás ochrání.
kia-stonic-ybcuv-pe-my21-gls-lfa.jpg
Aktivní systém pro jízdu v pruzích (LKA) a systém následování v jízdním pruhu (LFA)
Za všech okolností zajistí bezpečnou jízdu v jízdním pruhu.
kia-stonic-ybcuv-pe-my21-gls-smart-cruise-control.jpg
Pokročilý adaptivní tempomat (SCC)
Udržuje nastavenou rychlost jízdy i bezpečnou vzdálenost od vozidla vpředu.
kia-stonic-ybcuv-pe-my21-gls-blind-spot-warning.jpg
Systém sledování mrtvého úhlu a asistent pro odvrácení kolize s vozidlem v mrtvém úhlu (BCW a BCA)
Dohlédnete i tam, kam nevidíte.
kia-stonic-ybcuv-pe-my21-gls-parking-distance-warning.jpg
Parkovací senzory vpředu a vzadu (PDW)
Pomocníci pro bezpečné a suverénní parkování
kia-stonic-ybcuv-pe-my21-gls-rear-view-camera.jpg
Zadní kamera (RVM)
Mějte vždy kompletní přehled o situaci při couvání na parkovací místo.
kia-stonic-ybcuv-pe-my21-gls-speed-limit-warning.jpg
Ukazatel rychlostních limitů (ISLW)
Získávejte veškeré potřebné informace pro dodržování rychlostních limitů.

OSOBNÍ ZKUŠENOST S MODELEM STONIC

Oficiální označení tohoto modelu je „stylový městský crossover“.  Pokusím se vám ho popsat jako běžný uživatel. Mám model KIA Stonic SE 1,0 T-GDI GPF EXCLUSIVE 74KW, tedy „litrový tříválec“. Nezní to jako mnoho, ale určitě stojí za vyzkoušení.

Stonic se vzhledově tváří jako malé SUV, má vyšší světlou výšku, tudíž i výše posazené sedačky a je z něj dobrý výhled při řízení. Má skvělé jízdní vlastnosti, výborně zrychluje, dobře se s ním řadí a spojka krásně zabírá. Umístění ovládacích prvků je intuitivní uživatelsky příjemné.

Osobně jsem ho odzkoušela při nespočtu příležitostí. Jsme dvoučlenná domácnost se psem a bez problému jsme do něj zabalili zavazadla na desetidenní dovolenou včetně foto-výbavy a stanu. Na výlet se pohodlně vejde pět osob a komfort na zadních sedadlech v něm měly i dvě děti v autosedačkách. A pokud by přeci jen někomu nestačil zavazadlový prostor, v základu jsou střešní ližiny, takže stačí dokoupit příčníky a rakev na střechu.

Že ani terén není problém, jsem odzkoušela při trampování a byla jsem pyšná, Stonic jako jeden z mála vozidel projel a vyhrabal se pro mě neskutečným bahnem. Nebudu ale popisovat, jak potom vypadal zvenčí. 😊

Stonic je ideální parťák pro menší domácnost jakéhokoliv věku, nebo jako druhé auto do rodiny pro cesty do práce, na nákupy apod. Každý si na něm najde své plus.

drabkova.jpg Hana Drábková, prodejce KIA Břeclav

 

7 LET SAMÝCH VÝHOD

kia-7-let-(1).png

7letá záruka Kia

 
Všichni majitelé vozů Kia Stonic těží z výhod naší jedinečné 7leté záruky na nový vůz.9 Natolik důvěřujeme našim vozům a naší technice! Záruka přechází na následné majitele, pokud se rozhodnete svůj vůz prodat.
kia-7-let-mapove-podklady.png

7 let aktualizací mapových podkladů Kia

 
Všechna nová vozidla Kia, vybavená přímo z výroby navigačním systémem, mají nárok na šest bezplatných každoročních aktualizací mapových podkladů.6 Díky této jedinečné nabídce budete mít navigační systém vždy naprosto aktuální.
kia-7-let-asistence.png

7 let Kia Asistence

 
Jsou komplexní asistenční služby, které zajistí, že v případě nouzové situace, poruchy nebo nehody pro vás bude zprostředkován servis přímo na místě. Pokud zde nemůže být váš vůz opraven, zorganizuje Kia Asistence odtah vašeho vozu do autorizovaného servisu a zajistí pro vás náhradní vozidlo. Asistenční služby zahrnují mimo jiné také případné zajištění ubytování, přepravu zavazadel i doručení opraveného vozidla zpět k majiteli.

Máte zájem o testovací jízdu?
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
kia-stonic-ybcuv-pe-my21-gls-front-driving-(1).jpg
 

KONTAKT