Agrotec Kia Modely vozů Kia KIA PICANTO

KIA Picanto

Objevte více

 
VÝBAVOVÉ STUPNĚ

COMFORT-(2).png

Comfort

 
Hlavní prvky výbavy
 
 • 6 airbagů
 • Manuální klimatizace
 • Palubní počítač
GT-(1).png

GT Line

 
Hlavní prvky výbavy
 
 • GT Line Body Kit
 • Automatická klimatizace
 • Rádio s 8“ displejem
 • Zadní parkovací kamera
xline.png

X-Line


Hlavní prvky výbavy
 
 • X-Line Body Kit
 • Automatická klimatizace
 • Rádio s 8“ displejem
 • Zadní parkovací kamera
 

DESIGN

kia-picanto-jape-my21-34front-red.jpg

Přitažlivý exteriér


Městské ulice jsou ideálním hřištěm pro nový model Kia Picanto. Z jeho elegantních křivek, expresivní tváře a technicky vyspělých projekčních světlometů s diodami LED pro denní svícení i obrysová světla vyzařuje mladistvý charakter vozu.
Pouhý pohled na něj ve Vás vyvolá touhu usednout za volant a vydat se do každodenního shonu života.

Najděte si svůj styl


Neexistuje lepší způsob, jak si užívat s novým modelem Kia Picanto ještě více zábavy, než je individualizace vlastního vozu paketem ozdobných prvků, jimiž dáte najevo svůj postoj.
Na výběr máte klasickou verzi modelu s okouzlujícími prvky pro interiér a exteriér, GT Line s mimořádně ušlechtilými, sportovními detaily a X-Line s designem, inspirovaným crossovery, a ozdobnými prvky v živých barvách.
kia-picanto-jape-my21-34front-parking.jpg
kia-picanto-jape-my21-gtl-interior-red.jpg

Luxusní interiér


Nové Picanto Vás potěší nepřeberným množstvím elegantních detailů. Objevte prostorný interiér, jehož dominantou je inteligentně navržená přístrojová deska se sofistikovanými chromovanými ozdobnými prvky se saténovou povrchovou úpravou. Poté zaměřte svou pozornost na barevné ozdobné prvky a elegantní svislé výdechy ventilační soustavy. Není život úžasný?

Vtiskněte mu svůj styl


Milujete alespoň špetku sofistikovanosti? Dáváte přednost sportovnímu stylu? Individualizujte si interiér nového modelu Picanto výběrem interiérového paketu ve Vaší nejoblíbenější barvě. Černá, oranžová, petrolejová, červená nebo limetková? Prohlédněte si výběr barev a materiálů, tkanin nebo umělé kůže, a vyberte si kombinaci, která se Vám nejvíc líbí.
kia-picanto-comfort-all-around.jpg
 

BEZPEČNOST

kia-picanto-jape-my21-gtl-distance-control-(1).jpg
 
DRIVE WiSE

Objevte DRIVE WiSE, soubor nejmodernějších asistenčních systémů, které zvyšují bezpečnost silničního provozu. A užívejte si potěšení z bezproblémové jízdy díky bezpečnostním systémům jako je Dopředná ochrana před kolizí (FCA). Vůz vás varuje a automaticky přibrzdí v případě, kdy čidla zaznamenají riziko kolize. Tím předchází dopravním nehodám.
kia-picanto-jape-my21-gtl-BCAA.jpg
 
Systém sledování mrtvého úhlu (BCAA)

Systém BCAA sleduje vzdálenost a rychlost vozidel, která jednou vedle vás v mrtvém úhlu. Upozorní vás na blížící se vozidla a varuje vás, pokud by přejíždění do jiného jízdního pruhu hrozilo riziko střetu.
kia-picanto-jape-my21-gtl-LFA.jpg

Asistent pro jízdu v koloně (LFA) a držení jízdního pruhu (LKA)

Využijte pohodlí polo-automatizované jízdy. Systém dokáže zajišťovat zrychlování, zpomalování a řízení vašeho vozu v závislosti na vozidle před vámi. Pomocí kamery a radarových senzorů udržuje bezpečnou vzdálenost a sleduje podélné značení na vozovce, aby udržoval vůz uprostřed jízdního pruhu.
kia-picanto-jape-my21-gtl-PDW.jpg
  
Zadní parkovací senzory (PDW)


Ultrazvukové senzory na zadní části vozidla hlídají blížící se překážky a pomocí přerušovaného pískání s různou frekvencí vás upozorňují na to, co při parkování dozadu nevidíte. Snadno a bezpečně tak zaparkujete i ve stísněných prostorech.
kia-picanto-jape-my21-airbags.jpg
 
Pasivní bezpečnostní výbava

Pro každý případ je nové Kia Picanto vybaveno řadou prvků pasivní bezpečnosti. Standardem jsou čelním airbagy pro řidiče a předního spolujezdce, boční airbagy a záclonové airbagy. Navíc si můžete zvolit i kolenní airbag na místo řidiče. Vaši bezpečnost zaručí i výjimečně pevná a odolná kostrukce karoserie.
 
kia-picanto-jape-my21-gtl-uphill.jpg
 
Prvky aktivní ochrany

S prvky aktivní ochrany nového Kia Picanto vás nic nezaskočí. ABS zkracuje brzdnou dráhu a zároveň zvyšuje brzdnou sílu. Stabilizační systém ESC pomáhá předcházet smykům. A i rozjezdy do kopce budou konečně snadné díky pomocníkovi HAC (Hill-start Assist Control).
 

7 LET SAMÝCH VÝHOD

kia-7-let.png

7letá záruka Kia

 
Všichni majitelé vozů Kia Picanto těží z výhod naší jedinečné 7leté záruky na nový vůz.3 Natolik důvěřujeme svým vozům! Záruka přechází na následné majitele, pokud se rozhodnete svůj vůz prodat.
kia-7-let-mapove-podklady.png

7 let aktualizací mapových podkladů Kia

 
U každého nového vozidla Kia, vybaveného navigačním systémem přímo z výroby, máte právo na šest každoročních aktualizací mapových podkladů. 10 Díky této jedinečné nabídce budete mít navigační systém vždy aktuální.
kia-7-let-asistence.png

7 let Kia Asistence

 
jsou komplexní asistenční služby, které zajistí, že v případě nouzové situace, poruchy nebo nehody pro vás bude zprostředkován servis přímo na místě. Pokud zde nemůže být váš vůz opraven, zorganizuje Kia Asistence odtah vašeho vozu do autorizovaného servisu a zajistí pro vás náhradní vozidlo. Asistenční služby zahrnují mimo jiné také případné zajištění ubytování, přepravu zavazadel i doručení opraveného vozidla zpět k majiteli.

Máte zájem o testovací jízdu?
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
kia-picanto-jape-my21-driving-red-34front-w.jpg
 

KONTAKT