Agrotec Kia Modely vozů Kia KIA Ceed SW

Nová Kia Ceed Sportswagon

Harmonie sportovního designu a prostorného interiéru
Získejte ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ v hodnotě 10 000 KČ ZDARMA. 
Pro více informací kontaktujte naše prodejce.

Comfort

kia-ceed-sw-trim-gl.png
Klíčové prvky výbavy:
 
 • Manuální klimatizace
 • Elektr. ovládání předních a zadních oken
 • Denní svícení LED
 • Systém autonomního nouzového brždění FCA - auto/chodec

Fresh

kia-ceed-sw-trim-gl.png
Klíčové prvky výbavy:
 
 • Přední mlhové světlomety s přisvěcováním do zatáčky
 • Kožený volant a hlavice řadící páky
 • Systém aktivního vedení v pruzích LKA
 • Rádio s MP3 s 5" displejem, DAB

Exclusive

kia-ceed-sw-trim-gls-(1).png
Klíčové prvky výbavy:
 
 • Dvouzónová automatická klimatizace
 • Elektrochromatické zp. zrcátko + dešťový senzor
 • LED zadní světlomety s denním svícením
 • 8" dotykové rádio, DAB, zadní parkovací kamera

TOP

kia-ceed-sw-trim-gls-(1).png
Klíčové prvky výbavy:
 
 • Hlavní světlomety Full LED
 • Automatické přepínání dálkových světlometů
 • Vyhřívaná přední sedadla a volant
 • UVO Connect, DAB, bezdrátová nabíječka

GT Line

kia-ceed-sportswagen-cd-sw-trim-gtl.png
Klíčové prvky výbavy:
 
 • 17" hliníkové disky kol
 • Bezklíčový vstup Smart Key a startovací talčítko
 • 10,25" integrované GPS navigace, DAB
 • JBL prémiová soustava reproduktorů

Spin

kia-ceed-sw-trim-gl.png
Klíčové prvky výbavy:
 
 • Vychází z verze Fresh, ale navíc obsahuje:
 • Rádio s 8'' dotykovou obrazovkou, DAB, zadní parkovací kamera
 • 16'' hliníkové disky kol s pneumatikami 205/55
 • Vyhřívaná přední sedadla s nastavitelnou intenzitou
 • Vyhřívaný volant

DESIGN

Připraven zapůsobit

Silný charakter

Nová Kia Ceed přijíždí na silnice s nízkou, širokou karoserií, jejíž vzhled okamžitě upoutá Vaši pozornost. Její dynamické linie byly vyvinuty v evropském designérském centru Kia ve Frankfurtu a jasně vypovídají o sportovních genech tohoto vozu. Nová Kia Ceed přináší nové dimenze potěšení z jízdy.

Sportovní design

Nová Kia Ceed Vás svým úchvatným vzhledem vybízí, abyste každou jízdu považovali za expedici k ještě většímu potěšení. Maska chladiče se dvěma vrstvami propůjčuje vozu široký, sportovní postoj, který umocňuje profil s chromovanou okenní lištou a 17" dvoubarevnými koly z lehké slitiny.

Nová viditelnost

Přitažlivé zadní svítilny LED pro denní svícení přispívají k nezaměnitelnému vzhledu Vašeho vozu na silnici i k ještě lepší viditelnosti. Okouzlující design je charakteristickým prvkem nového modelu Kia Ceed.

Rozšiřte si obzory

Nová Kia Ceed Sportswagon nabízí ještě více místa a kombinuje sebevědomý, atletický design se spoustou prostoru a dynamickou jízdou. Elegantní profil s chromovanými okenními lištami sahá ještě dál než dosud.

Dynamický exteriér

Nová Kia Ceed Sportswagon sdílí atletickou postavu s hatchbackem. Maska chladiče, světlomety LED se světly LED pro denní svícení ve tvaru „ledové kostky“ a mlhové světlomety propůjčují přídi osobitý vzhled. Sportovně nízký profil je vizuálně prodloužen chromovanými lištami oken.

Velkorysý interiér

Ladné horizontální uspořádání přístrojové desky vytváří prostornou atmosféru. Výběr elegantních variant interiéru zahrnuje černé a šedé čalounění tkaninou a umělou kůží, nebo, v nejušlechtilejší verzi, kompletní čalounění černou kůží. Styl a vyspělou techniku dokonale snoubí 10,25“ dotykový displej s navigačním systémem.

JÍZDNÍ VLASTNOSTI

Prožívejte více, užívejte více

Dynamické motory

Vyberte si z řady výkonných a hospodárných zážehových a vznětových motorů s výkonem od 100 do 140 koní pro dynamickou jízdu (verze GT dokonce 204 koní). Všechny přeplňované zážehové motory jsou vybaveny filtrem pevných částic (GPF) a vznětové motory mají vyspělý systém selektivní katalytické redukce (SCR).

Převodovka s pohotovým řazením

Přizpůsobte si zážitky z řízení voličem jízdních režimů DMS (Drive Mode Select): režim Normal zmenšuje ovládací síly a snižuje spotřebu paliva, zatímco režim Sport podporuje sportovní výkony a zrychluje reakce. Páčky na volantu pro manuální řazení vám poskytnou nejvyšší úroveň kontroly a výkonů.

Snadná ovladatelnost s pohotovými reakcemi

Užívejte si jistotu při řízení s minimálním nakláněním karoserie v zatáčkách a vynikající stabilitou ve vyšších rychlostech. Nezávislé zavěšení všech kol s optimalizovanou charakteristikou pružin i tlumičů a strmějším převodem řízení Vám poskytne rychlé reakce při změnách směru jízdy.

PROSTORNOST

Kia Ceed Sportswagon je dostatečně prostorným vozem pro celou rodinu i s veškerými potřebnými věcmi, které povezete v objemném zavazadlovém prostoru. I v plném naložení budete mít ve vozu dostatek pohodlí na dlouhých cestách.

Praktičnost

Dopřejte si více prostoru s Kia Ceed ve verzi Sportswagon

Zavazadlový prostor

Již vynikající základní objem zavazadlového prostoru 625 litrů sklopením zadních sedadel rychle rozšíříte na ohromujících 1694 litrů. Pod podlahou máte navíc k dispozici dvě odkládací schránky, do nichž můžete ukrýt menší předměty před zvědavými pohledy kolemjdoucích.

Všestrannost

Páčkou v zavazadlovém prostoru snadno dálkově sklopíte opěradla zadních sedadel. Ta jsou rozdělena v poměru 40:20:40, takže si můžete zadní část interiéru přizpůsobit svým potřebám – to je skvělé řešení pro přepravu sportovního vybavení nebo jiných dlouhých předmětů.

KONEKTIVITA A SYSTÉMY

Informační a zábavní systémy vozu a jeho konektivní funkce, které vám uživatelsky zpříjemní čas strávený ve voze

10.25" navigace

Dotykovou obrazovku s vysokým rozlišením můžete rozdělit a použít až tři aplikace, např. Mapu, počasí a hudbu. Bluetooth® umožňuje více cestujících najednou připojit dvě mobilní zařízení a současně povolit Apple CarPlay a Android Auto. 7 let aktualizací map udržuje systém aktualizovaný rok co rok.

JBL Premium Sound System

Užijte si svůj oblíbený zvuk ve vysoké kvalitě. Zvukový systém JBL Premium s 8 reproduktory a pokročilou technologií pro obnovení hudby Clari-Fi™ zajišťuje skvělý soundtrack pro vaši jednotku.

Bezdrátová nabíječka

Není třeba hledat kabely a konektory. Jednoduše umístěte svůj kompatibilní smartphone Qi na určený zásobník ve středové konzole: nabíjí se baterie vašeho telefonu.

TECHNOLOGIE

Tyto technologie vám zaručí komfort během využití vašeho vozu

Pohodlí pro řidiče

V zimě jistě oceníte rychle nahřáté sedačky vepředu i vzadu. Systém si pamatuje nastavení sedadla řidiče a ihned se vám přizpůsobí. Nová Kia Ceed má navíc vyhřívaný volant.

Smart key

Systém Smart key umožňuje jednoduše nastoupit a nastartovat bez toho, abyste museli lovit klíčky po kapsách nebo na dně kabelky. A pokud si při odchodu od auta všimnete, že jste zapomněli zavřít okna, stačí když na vašem Smark Key déle přidržíte tlačítko pro zamčení a okna se automaticky zavřou.

Snadné parkování

Podélné, kolmé i šikmé parkování – se vším vám pomůže inteligentní parkovací asistent (SPA). Vy hlídáte jen brzdu, plyn a řazení. Zadní kamera vás navádí, jak daleko ještě můžete. Když je hotovo, jednoduše auto zajístíte elektrickou parkovací brzdou.

Digitální přístrojová deska

Prostorný 12.3" displej zobrazí všechny důležité informace do nejmenšího detailu. Uprostřed, mezi ukazatelem rychlosti a otáčkoměrem, se nachází multifunkční displej s pokyny pro navigaci, detailními informacemi o vaší cestě, o příchozích hovorech aj.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY

drive-wise.jpg
Technologie Kia DRIVE WiSE zahrnují soubor nejmodernějších vyspělých asistenčních systémů ADAS (Advanced Driver Assistance Systems), které zvyšují nejen bezpečnost silničního provozu, ale také komfort. Méně stresu a nepříjemností znamená ještě větší potěšení z jízdy ve Vašem novém voze Kia Ceed.
Systém autonomního nouzového brzdění (FCA)
Aktivně snímá prostor před vozem, abyste se vyhnuli potenciálnímu nebezpečí.
Aktivní systém pro jízdu v pruzích (LKA)
Zůstaňte ve svém jízdním pruhu – přesně tam, kde potřebujete být.
Asistent následování v jízdním pruhu (LFA)
Bezpečnější jízda a snadnější řízení v dopravních zácpách.
Pokročilý adaptivní tempomat (SCC)
K dispozici s funkcí Stop&Go pro ještě komfortnější jízdu v dopravní koloně.
Systém sledování mrtvého úhlu (BCW+LCA)
Užitečné oči i tam, kam nevidíte.

Systém sledování únavy řidiče (DAW)

Dohlédne, abyste se soustředili na řízení.

GT LINE

Ceed SW GT Line

Prožívejte vzrušení

Ceed GT Line

Zrychlí váš tep
Jaké jsou přednosti výbavové linie GT Line?

Vychutnávejte si pozornost

GT Line okamžitě zaujme Vaši pozornost výraznou mřížkou masky chladiče a dramatickým s tylem mlhových světlometů v předním nárazníku. Tento působivý vzhled umocňují sportovní boční lišty se stříbrnými ozdobnými prvky a 17" kola z lehké slitiny, broušená diamantem.

Nové sportovní vlastnosti

Představujeme Vám automobil, který dává hrdě najevo svého sportovního ducha. Jeho atletické vnější doplňky skvěle ladí s velmi kvalitním interiérem. Objevte elegantní, sofistikovanou atmosféru, k níž přispívají kvalitní materiály a měkké povrchy.

Buďte styloví

S dvojvrstvou přední mřížkou a mlhovými světly ve tvaru mlhy zaujme nová řada Kia Ceed Sportswagon GT Line pozornost každého. 17” diamantem broušená kola z lehkých slitin zdůrazňují její silný vzhled. A nesmíme zapomenout ani na dvě koncovky sportovní výfukové soustavy.

Nová sportovní úroveň

Zde je auto, které je hrdé na to, že zobrazuje své sportovní údaje. Atletické exteriérové ​​akcenty jsou doplněny vysoce kvalitním interiérem. Objevte elegantní, sofistikovanou atmosféru vytvořenou z kvalitních materiálů a měkkých povrchů.

Zanechte silný dojem

Interiér verze GT Line Vás přivítá dynamickou atmosférou, k níž přispívá volant s dole zploštělým věncem a elegantními variantami čalounění. K dispozici je kombinace černého semiše a kůže s šedým prošíváním a logem GT Line. Sportovní prostředí uvnitř vozu završuje černé čalouněné strop.
Nejdůležitější prvky výbavy GT

Směle kupředu

Interiér nového modelu Kia Ceed GT vás pokaždé znova oslní precizním zpracováním a koženými sportovními sedačkami s kontrastním červeným prošíváním a sprotovním volantem. A díky 10.25” dotykové navigační obrazovce a 12.3” digitální přístrojové desce budete mít přehled o všech technologiích, které vůz nabízí.

Síla na první pohled

Nezaměnitelné GT logo na mřížce chladiče dává hned najevo, jaká síla se skrývá pod kapotou. Potěchou pro oko jsou i lesklé černé lišty s červenými akcenty a 18” hliníková kola ve tvaru diamantů. Zaujme i dvojitý sportovní výfuk, který skvěle nese zvuk nadupaného 1.6 T-GDi motoru.

Ukažte, co ve vás je

Citlivý čtyřválcový zážehový motor 1,6 T-GDi je to nejsilnější, co rodina Ceed nabízí. Výkon 150 kW / 204 k v kombinaci se 7stupňovou dvojspojkovou DCT převodovkou umožní rychlé a plynulé řazení. Přepnutím na režim jízdy Sport získáte ještě lepší manévrovací schopnosti, větší odpich a plnější zvuk motoru.

Detailní přehled o jízdě

Plně digitální 12.3" přístrojová deska ostře zobrazuje rychlost a otáčky. Uprostřed mezi číselníky je prostor pro multifunkční displej s detaily vaší cesty, tipy pro navigaci, informacemi o přehrávání audia, příchozích hovorech aj.

Kia Ceed SW Plug-in Hybrid

 • Objem 1,506 l
 • 60 km dojezd na elektřinu
 • 28g CO2/km
 • vyspělá technika a bezpečnost
 • možnost nabíjení ze zásuvky
Ceník

Bližší informace na webu KIA

SPOLEHLIVOST

kia-7-let.png

7letá záruka Kia

Všichni majitelé vozů Kia Ceed těží z výhod naší jedinečné 7leté záruky na 150 000 ujetých km nového vozu. Jen velmi málo dílů je z tohoto velkorysého záručního krytí vyloučeno. Natolik důvěřujeme kvalitě našich vozů. Záruka přechází na následné majitele, pokud se rozhodnete svůj vůz prodat.
kia-7year-map-updates.png

7 let aktualizací mapových podkladů Kia

U každého nového vozidla Kia, vybaveného navigačním systémem přímo z výroby, máte právo na šest každoročních aktualizací mapových podkladů. Díky této jedinečné nabídce budete mít navigační systém vždy naprosto aktuální.

Máte zájem o testovací jízdu?
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

KONTAKT