Motivační dopis, který zaujme

17. 05. 2020


Motivační dopis získal svůj název od toho, že má ukázat váš zájem pracovat na konkrétní pozici a také má motivovat personalisty ve firmách, aby vybrali správné lidi do pracovních týmů. Podoba dopisu se společně s uspěchanou dobou zkrátila jen na to nejvýstižnější. Podrobnosti přeci personalista najde ve vašem životopise, který máte také perfektně zpracovaný. My bychom vám rádi pomohli vytvořit takový dopis, kterým na pár řádcích oslníte naše personalisty.

 

Začněte tím, že uvedete název pozice, na kterou se chcete hlásit, popřípadě kde jste se o volném místě dozvěděli.
 

Další a nejdůležitější částí textu bude vaše motivace pro práci ve společnosti AGROTEC. Rozepište se o tom, co vás na dané pozici zaujalo a vyjádřete pochopení s důležitostí, která je s danou pozicí spojena. Poté vyberte 2 vlastnosti nebo vaše úspěchy, které zde uplatníte.
 

Přidejte i něco navíc, co o AGROTECu nebo námi zastupovaných značkách pozemní techniky víte a dejte nám najevo váš zájem.
 

V závěru dopisu popište výzvu spojenou s nástupem do nového zaměstnání a ukažte již nyní, že jste člověk, který nad svojí prací bude přemýšlet a chce ji dělat nejlépe, jak umí.
 

Tak a máte to za sebou! Nyní nás stačí jen vyzvat, abychom se vám ozvali a pozvali si vás k osobnímu pohovoru. Pro jistotu na závěr ještě zopakujte telefonní číslo a e-mail, kde jste k zastižení a pro nás pak bude potěšením se s vámi setkat osobně.