Fenomenální Radek Juška slaví úspěch


Již dříve jsme vás informovali, že podporujeme Radka Jušku na cestě za jeho snem. Radkovi poskytla společnost AGROTEC a.s. k používání automobil Škoda Octavia a nadále ho podporuje i finančně. 

V úterý 23. května 2017 se svým skokem 829 cm zařadil na čtvrté místo letošních světových tabulek a první místo v rámci Evropy. Překonal tím 29 let starý rekord Milana Mikuláše o 4 cm a zlepšil si svůj osobní rekord o 14 cm.

Radek Juška skočil český rekord.


Rozhovor s Radkem Juškou 

Jaké jsou tvoje pocity těsně po překonání rekordu?
Nejdříve mi to vůbec nedocházelo, že to je vůbec pravda, ale byl jsem a jsem neskutečně šťastný.

Na začátku roku tě potkalo zranění, přesto jsi už nyní skočil osobní rekord. Kam očekáváš, že doskočíš do konce roku?
To bych také rád věděl (smích). Nejlepší by bylo ještě pár centimetrů přidat na vrcholu letošního roku, což bude Mistrovství Světa v Londýně.

Podpora Radka Jušky od AGROTEC Group.

Jaké závody tě v nejbližší době čekají?
V nejbližší době mě čeká páteční meeting v Insbrucku (2. 6. 2017), kde na náměstí postaví atletickou dráhu a kolem dokola stojí lidi a fandí. 

Jelikož jedno z hlavních pojítek tebe a AGROTEC Group je automobil, pojďme se v krátkosti pobavit o něm. Jak jsi s autem spokojený?
S autem jsem moc spokojený, hlavně mi usnadňuje dopravu tam, kam zrovna potřebuji. Ať už je to za rodiči do Staroviček, na soustředění, nebo třeba závody. Snažím se jezdit ekonomicky, takže s dvoulitrem dokážu zajet Brno-Praha za nějaké 4,2 l/100 km. Co mě docela štve je rozkopaná D1 – když to bez problémů jede, nevadí to a navíc zpomalení na 80 km/h stáhne spotřebu, ale jakmile se tam něco stane, člověk si slušně postojí v koloně.

Radek Juška a jeho automobil od AGROTEC Group.

Jaké jsou tvoje plány do budoucna? Máš nějaká místa, kam by ses chtěl podívat?
Důležité je, abych zůstal zdravý a budu se snažit vynahradit vynechanou halu kvůli zranění. Míst by se pár našlo, jen záleží jestli člověk chce za dovolenou a odpočinkem, nebo za sportem.

Děkujeme za tvůj čas a přejeme mnoho dalších úspěchů!
Instagram Radek Juška Sledujte Instagram Radka Jušky!

fb-art.png Facebook Radka Jušky.