Spolupráce se společností AGROTEC aneb Když pomáhá automobil

12. 07. 2021


Společnost AGROTEC zapůjčila Lize vozíčkářů automobil Škoda Octavia. Organizace tak může navštěvovat klienty v pohodlí jejich domova. Výraznou pomocí je auto například pro fyzioterapeuta Tomáše Koubka, protože jezdí cvičit i s klienty, kterým jejich zdravotní stav nedovoluje, aby se za ním na Ligu vozíčkářů sami dopravili. „To, že jsem nemusela nikam jezdit, mi výrazně ulehčilo situaci. Fyzioterapie jezdí přímo ke mě domů, to je skvělé,” říká Dagmar Mašková, jedna z klientek rehabilitace.

Automobil je plně vybavený, palubní displej pomáhá s parkováním a do kufru se vejde velký rehabilitační míč i speciální podložky. „Je spolehlivé a navíc prostorné, jezdí se s ním výborně,“ pochvaluje si auto Tomáš. Fyzioterapeut zmiňuje i další výhody od AGROTECU zapůjčené Škody Octavia: „V zimě jsem často využíval vyhřívání volantu. Hned po příjezdu ke klientovi nebo klientce jsem tedy mohl začít s rehabilitací, neměl jsem studené ruce.“

Kromě cest na fyzioterapii, využívá Liga vozíčkářů automobil také k dopravě v rámci jednotlivých osobních asistencí nebo konzultací sociální rehabilitace. A protože do jeho úložných prostor vejde dokonce i složený mechanický vozík, slouží auto občas i k přepravě hendikepovaných na různé akce.

Automobil Škoda Octavia od firmy AGROTEC zkrátka pomáhá, kudy jezdí a je velkým pomocníkem Ligy vozíčkářů. Děkujeme za jeho zapůjčení!

Text byl publikován na: http://www.vozickar.com/spoluprace-se-spolecnosti-agrotec-aneb-kdyz-pomaha-automobil/