Nová, plně elektrická Kia EV6

22. 12. 2021


Připraven na budoucnost

Kia EV6 je plně elektrický vůz,  který přináší budoucnost. Stanovuje novou dobu a měřítka mobility pro následující léta. Vtáhne vás do jiného světa, který nebudete chtít opustit. Do světa budoucnosti, do světa elektromobility.

 

 

Moderní, sportovní a současně ikonický

Tento model má naprosto nezaměnitelné proporce a tvary. Prolnutí mezi velmi dlouhým rozvorem, krátkými převisy v přední i zadní části, společně s velkými koly, umožňuje jedinečný design.
 

DSC_0378.JPG

    

DSC_0394.JPG
Posaďte se.
Před vámi se rozprostírá široký vesmír neomezených možností. Nemožné se stává skutečností.
Nyní můžete nahlédnout až za hranu známého světa a našeho chápání.
 

Hlavně díky Chytrým funkcím, které dohlédnou na Vaši pozornost, dodají Vám inspiraci a zajistí bezpečnost.
 

Výkonná a sportovní

Kia EV6 je zcela nový, elektrický crossover, který dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za 5,2 sekundy a má pozoruhodnou nejvyšší rychlost 188 km/h. Ovladatelnost, jízdní stabilitu a komfort vylepšuje pětiprvkové zavěšení kol a první sériově vyráběná integrovaná hnací náprava na světe IDA.
 

Prostorná a inspirující

Interiér byl vyvinut s ohledem na váš komfort při cestování. Plochá podlaha, relaxační sedadla a dostatek prostoru pro vaše zavazadla a už jedete kamkoliv.
 

Vaše bezpečnost

Kia EV6 je plná bezpečnostními prvky, díky nimž dojedete vždy bezpečně do cíle. Například systém autonomního nouzového brzdění FCA (Forward Collision-Avoidance Assist) vám pomůže se sledováním dopravní situace před vozem při nebezpečí kolize i s řešením různých kritických situací.
 

Jezděte hospodárně

Kia EV6 představuje I-PEDAL. Tato funkce umožňuje řidiči ovládat rychlost jízdy, zrychlovat, zpomalovat a zastavovat pouze prostřednictvím pedálu plynu. Model EV6 je vybaven také rekuperačním systémem, který získává zpět kinetickou energii při zpomalování, a významně tím prodlužuje dojezd vozidla a zvyšuje jeho hospodárnost.

 
Jezděte bezpečně

Hlídání slepého úhlu včetně kamery, která vám pomůže sledovat prostor kolem vozu vždy, když budete chtít změnit směr.

Bezpečné couvání - Asistent upozorňující na přijíždějící vozidla ze stran nebo přicházejích chodů za vozem váš vždy upozorní a v případě kolize také sám zastaví.

Parkování jen za pomocí klíčů v ruce - Potřebujete vyjet z těsného místa nebo do něj zaparkovat? Vše nyní můžete ovládat pmocí klíčku. Funguje to podobně jako videohra. Stačí zvolit, jak má vůz zaparkovat a vůz to udělá. Pokud se v cestě objeví překážka, vůz sám zastaví.
ev6asistent.pngasitent-(2).png
 Nabíjet můžete kdekoliv

Kia Vám poskytne přístup k rozsáhlé síti nabíjecích stanic. Vyhledat je lze velice jendodušše pomocí aplikace, prostřednictvím které můžete také zaplatit. Kdo si chce své auto nabíjet z pohodlí domova, může využít našich autorizovaných partnerů a nainstalovat si soukromou nabíjecí stanici.


 

Zcela nová platforma

S novou globální platformou pro elektromobily, E-GMP (Electric-Global Modular Platform). Platforma vylepšuje provozní vlastnosti, zatraktivňuje design a ponechává v interiéru více prostoru. EV6 na těchto základech bude za jízdy inspirovat a mást všechny smysly.
 

ev6s-(4).pngev6ss-(2).pngkiaev6-(2).png      

Přenosný zdroj elektrické energie - můžete nabíjet elektrické spotřebiče, např. při kempování 
nebo jiné elektromobily a to výkonem až 3,6 kW.

800 V flexibilní nabíjení - velmi rychlé nabíjení akumulátorů (z 10 na 80% za pouhých 18 minut).     
 
   
Pokroková konstrukce - nabízí stabilní jízdu ve vysokých rychlostech, a to díky optimálnímu rozložení hmotnosti mezi nápravy, nízkému těžišti výbornému uložení elektromotorů.

 

Síťově propojený informační a zábavní systém

 Informační a zábavní systém je přehledný a snadno se ovládá i za jízdy. Na panoramatické zobrazovací ploše tvořené dvěma 12,3" zakřivenými displeji budete mít vše v dosahu a v interiéru si díky tomuto řešení budete užívat ještě intenzivnější pocit otevřeného prostoru. 
Nově také můžete využít HEAD-UP displej s rozšířenou realitou.


 

Interiér

 

Exteriér


Přijďte na testovací jízdu!
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Kontaktujte nás