Nová Kia Sportage

22. 08. 2019


Dozvěďte se více o designu, komfortních prvcích, bezpečnosti, konektivitě a jízdní dynamice nové Kia Sportage.


 

Aktuální akce – Zvýhodnění 100.000 Kč


Nechte se okouzlit novou Kia Sportage s novými výkonnými motory a sportovním vzhledem.

Zvýhodnění 100.000 Kč zahrnuje:
 • Akční sleva 60.000 Kč.
 • Výkupní sleva za Váš starý vůz 30.000 Kč.
 • Dodatečný bonus 10.000 Kč při financování Kia Select.
Bezkonkurenční tovární záruka 7 let nebo 150.000 km, první 3 roky bez omezení kilometrů.
kia-sportage-hneda-pruhledna.png

NAVŠTIVTE NÁS


Na našich showroomech v Brně, Hustopečích nebo Břeclavi Vám rádi:
 
 • Předvedeme a ukážeme veškerou výbavu a technologie vozu
 • Poskytneme testovací jízdu
 • Nezávazně poskytneme nabídku se slevou 60.000 Kč
 • Spočítáme cenu v případě financování s dalším bonusem 10.000 Kč nebo výkupu starého vozu se slevou dalších 30.000 Kč
Pokud tedy využijete možnosti financování i s výkupem vašeho starého vozu, můžete získat zvýhodnění na váš nový vůz 100.000 Kč.

S dotazy nás kontaktujte telefonicky, emailem nebo přímo na pobočce
 

SPECIFIKACE VOZU

DESIGN

Dynamický design

Každé usednutí za volant nového modelu Kia Sportage, navrženého a vyráběného v Evropě, bude vyjádřením Vašeho postoje, díky přitažlivému impozantnímu profilu, dramaticky tvarované sportovní přídi, s charakteristickou maskou chladiče a ušlechtilým chromovaným okenním lištám. Elegantní a stylový celek je završen odvážným designem zádě s výraznými zadními svítilnami.

Odvážný styl SUV

Nová Sportage se může pochlubit charakterem SUV. Vysoko umístěné světlomety a nízká široká maska chladiče dodávají přídi impozantní vzhled a dojem jistoty i stability. Ladné linie a ostré prolisy vytvářejí dynamický profil. Jasně definované linie a hladké plochy karoserie přecházejí vzadu do ohromujících svítilen – je to pohled, na který nezapomenete.

Pokročilý systém osvětlení

Full LED světlomety zajišťují jasné osvětlení vozovky kamkoliv jedete. Automatické přepínání dálkových světlometů HBA - díky kameře na čelním skle, která detekuje vozy vpředu, automaticky přepíná mezi dálkovými a tlumenými světly v souladu s aktuálními provozními podmínkami.

Rafinovaný interiér

Nechte se překvapit interérem nového modelu Kia Sportage. Měkké dotykové materiály, špičkové povrchové úpravy a pozornost k detailům vám umožňí cítit a vidět rozdíl. Dokonce i ergonomicka palubní deska je plně orientována na řidiče - vše je perfektně umístěno pro snadné používání nebo prohlížení. Takže můžete věnovat pozornost pouze řízení.

KOMFORT

Ohromující prostředí

V nové Kia Sportage se budete cítit jako doma. Maximální komfort a špičkové materiály ve Vás zanechají nezapomenutelný dojem.

Pohodlná jízda

Nová Kia Sportage vám a všem cestujícím nabízí obzvláště pohodlnou jízdu. S jedinečně uspořádanou kabinou, prostorným interiérem, sklopenými zadními sedadly a dalšími vychytávkami. Interiér je překvapivě prostorný a flexibilní.

Dokonalé usazení

Klidně se posaďte a užívejte si pohodlí sedadel. Jsou vyhřívaná vpředu i vzadu pro více tepla v zimě, ale také vpředu odvětrávaná, aby Vám bylo příjemně, až přijde horké léto. Ještě vyšší komfort nabízí bederní opěrka sedadla řidiče. Elektricky nastavitelná sedadla vpředu usnadňují nalezení dokonalé polohy. Zmínili jsme se také o tom, že zadní sedadla mají nastavitelný sklon opěradla a že si můžete vybrat z 9 druhů čalounění sedadel?

Velkorysý zavazadlový prostor

Bez ohledu na to, kolik věcí si musíte vzít na své nejnovější dobrodružství, nová Sportage Vám poskytne dostatek prostoru pro jejich uložení. Ve standardním uspořádání nabízí velkorysý zavazadlový prostor objem 491 litrů – a až 1480 litrů se sklopenými zadními sedadly. Snížením podlahy zavazadlového prostoru získáte dodatečných 12 litrů prostoru pro uložení nákupu, sportovního vybavení a dalších věcí.

Chytré, elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru

Bezdotykové otvírání zavazadlového prostoru? To zní chytře. Máte-li plné ruce věcí nebo tašek s nákupem, jednoduše přistupte k novému modelu Sportage s chytrým klíčkem v kapse, postůjte v této zóně po dobu 3 sekund a zavazadlový prostor se automaticky otevře. Chytrý klíček Vám zaručí také snadný bezklíčkový přístup do vozidla a umožní Vám spuštění motoru stisknutím tlačítka.

Panoramatické střešní okno

Zcela nová Kia Sportage, vybavená na přání dodávaným panoramatickým střešním oknem, dodá každému dobrodružství novou, vzrušující perspektivu. Máte-li už dost světla, jednoduše zatáhněte clonu.

BEZPEČNOST

DRIVE WiSE


Vyspělé technologie Kia DRIVE WiSE pomáhají odvracet nebezpečí a minimalizovat stres z řízení na současných přeplněných silnicích, abyste mohli cestovat ještě bezpečněji a komfortněji. Méně stresu a nepříjemností znamená, že si budete jízdu ve svém novém voze Kia Sportage skutečně užívat.
preventivni_podpora_kia_sportage.jpg

Preventivní podpora
Informace poskytované kamerou vás ochrání
prostorny_kamerovy_system_AVM_kia_sportage.jpg

Prostorový kamerový systém AVM (Around View Monitor)
Užívejte si při parkování výhled v rozsahu 360°.
chytry_parkovaci_asistent_kia_sportage.jpg

Chytrý parkovací asistent
Užijte si bezstarostné parkování
system_autonomniho_nouzoveho_brzdeni_kia_sportage.jpg

Systém autonomního nouzového brždění (FCA)
Brzdí rychleji, než můžete reagovat, což vám pomůže zůstat v bezpečí a zdraví.
o_vase_bezpeci_je_postarano_kia_sportage.jpg

O Vaše bezpečí je postaráno
Nejlepší způsob, jak mít oči i vzadu
inteligentni_tempomat_kia_sportage.jpg

Inteligentní tempomat
Chytré ovládání se systémem Stop a Go zaručuje efektivitu a bezpečnost.
system_sledovani_unavy_ridice_kia_sportage.jpg

Systém sledování únavy řidiče (DAW)
Udržuje Vás v pozornosti

Specifikace asistenčních systémů

Systém rozpoznávání dopravních značek

Systém rozpoznávání dopravních značek informuje řidiče zcela nového modelu Sportage o právě platném omezení rychlosti. Kamera zaznamenává dopravní značky omezující rychlost jízdy a na panelu přístrojů jsou tyto značky zobrazovány. Asistent pro jízdu v jízdním pruhu Vás pomocí stejné kamery bude aktivně upozorňovat, pokud začnete vyjíždět z jízdního pruhu bez zapnutých ukazatelů směru. V případě potřeby dokonce zasáhne do řízení a vrátí vůz zpět do jízdního pruhu.

Prostorový kamerový systém AVM (Around View Monitor)

Intuitivní prostorový kamerový systém AVM (Around View Monitor) s vodicími liniemi pro parkování kombinuje čtyři širokoúhlé obrazy z kamer na přídi, zádi a bocích nového modelu Kia Sportage. Poskytne Vám pohled z ptačí perspektivy na prostor kolem vozidla při parkování nebo jízdě rychlostí nižší než 15 km/h.

Chytrý parkovací asistent

Užijte si parkování bez práce: Chytrý parkovací asistent zaparkuje vůz na podélné nebo příčné parkovací místo. A stejnou pomoc Vám poskytne i při vyjíždění z paralelního parkovacího místa. Všechno, co musíte udělat, je jen upravovat rychlost jízdy a řadit.

Systém autonomního nouzového brždění (FCA)

Systém autonomního nouzového brždění (FCA) detekuje vpředu jedoucí vozidla a chodce přecházející silnici. Vzdálenost a rychlost vozidel je určována pomocí senzorů a kamery. Ridič je upozorněn, pokud esistuje riziko kolize. Jestliže řidič nereaguje, vůz automaticky brzdí, čímž může kolizi zabránit, nebo alespoň zmírnit intenzitu nárazu.

Sledování mrtvého úhlu BCW

Systém sledování mrtvého úhlu BCW zaznamenává situaci kolem vozidla pomocí radarových senzorů, které hlídají oblasti slepého úhlu a upozorní Vás na přibližující se vozidla přerušovaným světlem ve vnějším zpětném zrcátku. Systém RCCW zajistí bezpečné couvání z parkovacího místa, protože Vás upozorní na všechna vozidla, která se vzadu přibližují i ze stran.

Inteligentní tempomat

Inteligentní tempomat s funkcí Stop a Go (SCC w / S & G) používá kameru a radar pro regulaci rychlosti i vzdálenosti před vozem. Pokud vozidlo vpředu zrychlí, vaše nová Kia Sportage zrychlí až na nastavenou rychlost. Pokud se zpomalí, vaše auto zpomalí rychlost nebo dokonce zastaví, aby byla zachována bezpečnostná vzdálenost.

Systém sledování únavy řidiče (DAW)

Systém sledování únavy řidiče DAW detekuje ztrátu koncentrace řidiče sledováním jeho aktivit, ať už se jedná o ovládání volantu a ukazatelů směru jízdy, nebo plynulost jízdy. Pokud řidič vykazuje znaky únavy či nepozornosti, systém DAW jej upozorní zvukovým signálem a symbolem šálku kávy na panelu přístrojů.

KONEKTIVITA

Telematické služby Kia Connected Services

Informace v reálném čase pro lepší jízdu a komfort.

Telematické společnosti Kia podporované službami TomTom Live poskytují přístup k informacím o kamerách, počasí, provozu a dalších informacích na 8" bezrámové dotykové obrazovce. Navigační systém na palubě obsahuje 7 let aktualizací map Android Auto ™ a Apple CarPlay ™ jsou také k dispozici, takže zůstanete v kontaktu a informováni při soustředění na silnici.

Inovativní bezdrátová nabíječka

Vybitý telefon? Žádný problém! Kompatibilní mobilní telefon prakticky uložíte do přihrádky na konzole zcela nového modelu Kia Sportage a necháte ho bezdrátově dobíjet. Vložíte-li do přihrádky jiné předměty, systém detekce cizích objektů je zaznamená a z bezpečnostních důvodů funkci nabíjení přeruší. A to je jen jeden z mnoha praktických prvků ve výbavě nového modelu Kia Sportage.

Sound System JBL

V novém modelu Sportage můžete poslouchat oblíbenou hudbu s nejvyšší kvalitou zvuku. Audiosystém JBL s 8 reproduktory a technologií obnovy zvukového záznamu Clari-fiTM zvyšuje kvalitu souborů MP3 a nabízí výrazný a ostře definovaný zvuk. A nyní si už můžete začít sestavovat seznam nejoblíbenějších skladeb, při jejichž poslechu si budete chtít zpívat.

JÍZDNÍ DYNAMIKA

Vylepšené schopnosti SUV

V terénu a bez hranic – užívejte si v novém modelu Kia Sportage naprostou svobodu a kontrolu nad situací, bez ohledu na to, kam se vydáte. Vyspělé systémy vozu SUV s pohonem všech kol nepřetržitě sledují jízdní podmínky, aby byla zachována trakce na nerovném, sypkém nebo kluzkém povrchu. A při průjezdu zatáčkou pomohou zvýšit příčnou stabilitu.

Optimalizované motory

Nový model Kia Sportage obsahuje inteligentní motory, včetně výkonného benzínového motoru 1.6 T-GDi, nového CRDi 1.6 a nových vznětových motorů CRDi EcoDynamics + 2.0.

Dvouspojková převodovka

Dvouspojková převodovka 7DCT Vám poskytne to nejlepší ze světů mechanických a automatických převodovek. Rychlejší, plynulejší akcelerace, ještě agilnější jízda a nižší spotřeba paliva je nyní ve snadném dosahu. S páčkami na volantu pro manuální řazení zažijete dokonce i trochu závodní atmosféry.

Nový motor 2.0 CRDi EcoDynamics+

Nový hybridní systém EcoDynamics + kombinuje náš vznětový motor 2.0 CRDi s 48voltovou lithium-iontovou baterií. Bezproblémové ovládání systému obnovuje energii při brždění a při zrychlení dodává dodatečný točivý moment. Tento inovativní přístup k elektrifikaci snižuje spotřebu na nejnižší úroveň v kategorii a zároveň zvyšuje vaše potěšení z jízdy.

GT LINE

Nezaměnitelně sportovní styl SUV pro ještě větší požitek z jízdy
seznamte_se_kia_sportage.jpg

Kia Sportage ve výbavě GT Line
Hledáte maximum sportovních vlastností a stylu na silnici? Všechna Vaše přání Vám splní Kia Sportage GT line. Tento atletický automobil skutečně vyčnívá z davu svým osobitým designem a přitažlivýni rysy. Díky svým výkonům a odvážnému vzhledu je vždy připraven, aby Vás rychle přepravil na jakékoliv místo, které Vás napadne.
ohromujici_interier_kia_sportage.jpg

Ohromující interiér
Buďte silní a sportovní. Model Kia Sportage GT Line, dává svým přitažlivým designem mřížek , LED mlhovými světly a viditelnými dvojitými výfukovými koncovkami dává jasně najevo, kdo je pánem silnice. Celek završují charakteristické sportovní detaily saténově chromovanou povrchovou úpravou a 19 palcová kola z lehkých slitin. jistě pomáhají. Trochu "nabroušená", naprosto sportovní - přesně to, co hledáte.
sportovni_skrz_naskrz_kia_sportage.jpg

Sportovní ve všech směrech
Musíte zažít Kia Sportage GT Line, abyste tomu věřili. Představte si, že sedíte na sedadlech čalouněných poddajnou pravou kůží, ve sportovním interiéru s úžasným černým stropem. Představte si, že položíte ruce na tříramenný volant se třemi paprsky, perforovanou kůží obšitým věncem. Komfortní? Nyní stačí sešlápnout hliníkové pedály - a můžete vyrazit!

Všechny úrovně výbavy

Style
Od 644 980 Kč

Hlavní prvky výbavy:
 • Automatická klimatizace
 • Bluetooth handsfree
 • Přední mlhové světlomety
 • Tempomat s omezovačem rychlosti
 • Kůží potažený volant a hlavice řadící páky
vybava-style.png
Comfort
Od 484 980 Kč

Hlavní prvky výbavy:
 • Bluetooth handsfree
 • Podélné střešní ližiny
 • Přední mlhové světlomety
vybava-comfort.png
GT Line
Od 819 980 Kč

Hlavní prvky výbavy:
 • 8'' dotyková obrazovka s navigací
 • Ventilovaná přední sedadla
 • Bezklíčkový vstup - Smart Key
 • Elektricky ovládáné víko pátých dvěří (SPTG)
vybava-gt-line.png
Premium
Od 699 980 Kč

Hlavní prvky výbavy:
 • 19'' hliníkové disky kol
 • Bi-xenonové hlavní světlomety
 • Vyhřívaná přední sedadla a volant
 • Parkovací asistent vpředu
vybava-premium.png
Exclusive
Od 549 980 Kč

Hlavní prvky výbavy:
 • 7'' dotyková obrazovka s navigací
 • 17'' hliníkové disky kol
 • Aktivní systém pro jízdu v pruzích (LKA)
 • Ukazatel rychlostních limitů (ISLW)
 • Parkovací asistent vzadu
vybava-exclusive.png
AKCE pro Novou Kia Sportage

Zvýhodnění 100.000 Kč, které zahrnuje:
 
 • Akční sleva 60.000 Kč
 • Výkupní bonus za starý vůz 30.000 Kč
 • Dodatečný bonus 10.000 Kč při financování
 

Dostupnost vozů Nová KIA SPORTAGE

Podívejte se na naši skladovou zásobu vozů Nová KIA SPORTAGE nebo kontaktujte naše prodejce ohledně možnosti testovací jízdy a objednání vozu.

Kontakt na naše pobočky: