Nová Kia XCeed

01. 09. 2022


Nová Kia XCeed. Crossover. Podle nových měřítek.

Představujeme Vám nový vůz Kia XCeed, který prodělal modernizaci jak v exteriéru, tak v interiéru. 

Dokonalé spojení praktičnosti a výrazného modeního stylu. Nová Kia XCeed se pyšní sportovnějšími tvary než kdy v minulosti, nejmodernějšími pohony a nejnovějšími funkcemi konektivity, abyste neustále drželi prst na tepu doby. Takto vypadá nápaditý crossover, který jsme navrhli pro váš životní styl.

Vybírat můžete mezi výkonným benzínovým nebo naftovým motorem, anebo se nechat okouzlit úspornou verzí XCeed Plug-in Hybrid, která naplní veškeré nároky na udržitelnou mobilitu a vysoký výkon.

 

Otevřete bránu do nového dynamického světa.


Nová Kia XCeedKrása designu inspirovaného výkonem.


Nová Kia XCeed byla navržena tak, aby vystoupila z šedi davu. Aby se odlišila a zaujala ty, kteří dokáží ocenit skutečnou krásu. Vaši pozornost si získá svými vymodelovanými tvary, výraznými z každého úhlu pohledu. Její markantní proporce dohromady vytvářejí ikonickou a okamžitě rozpoznatelnou siluetu. I z dálky je zřejmé, že nová Kia XCeed nabízí i mnoho dalšího.


The new Kia XCeedS ryze sportovním charakterem.


'Při bližším prozkoumání odhalíte celou řadu vynalézavých detailů. Nová nápadná zadní světla s LED technologií se chlubí progresivní high-tech optikou. Řadu poutavých vylepšení přináší i provedení GT-line. Nová Kia XCeed je odshora až dolů vymodelována, vylepšena a připravena vás stoprocentně nadchnout.

Nová  Kia XCeed


 

Pohodlně se usaďte. Ale z davu budete vyčnívat i nadále.


'Nová Kia XCeed byla navržena tak, aby potěšila svým vzhledem i výkony, stejně tak jako zážitky, které zprostředkuje po usazení. V prostorném a stylovém interiéru se ihned po usednutí budete cítit jako doma. Obklopeni luxusními materiály a vylepšenými komfortními funkcemi budete inspirováni trávit ještě více času na cestách.

The new Kia XCeedSpojení výkonu a elegance.


Jsme přesvědčeni, že za volantem Kia XCeed poznáte symfonii úžasu, výkonu a agility. Takto vypadá cesta k nadšení v každé zatáčce. Těšit se můžete na hladce běžící a dynamické pohonné jednotky. Inspirujte smělým a sportovním designem všechny, které na svých cestách potkáte. S novou Kia XCeed brzy poznáte, že každý váš pohyb je srovnatelný s ryzím požitkem.