Letní servisní kampaň Kia

16. 06. 2020


Připravte svůj vůz na letní dovolenou v některém z našich autorizovaných servisů KIA

stáhnout leták
Letní servisní prohlídka jen za 299 Kč
  • 15bodová servisní prohlídka vč. kontroly a seřízení světlometů
  • Vybrané originální příslušenství se slevou
  • 25% sleva na kabinový filtr při provedení čištění a dezinfekce klimatizace díky voucheru
ČIŠTĚNÍ A PŘÍPRAVA KLIMATIZACE S VÝMĚNOU KABINOVÉHO FILTRU
Je správný čas pro preventivní dezinfekci Vaší klimatizace a výměnu kabinového filtru. Dezinfekce spolehlivě odstraňuje viry, bakterie a plísně. Ke každému čištění a dezinfekci klimatizace dostanete SPREJ NA ODSTRANĚNÍ ZÁPACHU ZDARMA. Můžete také dostat 25% slevu na kabinový filtr, pokud si NÍŽE stáhnete VOUCHER. Tento voucher uplatníte u autorizovaného dealera KIA.
MĚJTE VŠE BEZPEČNĚ A POHODLNĚ PŘIPRAVENÉ NA DOVOLENOU
Když se vydáte na dovolenou, budete si potřebovat zorganizovat úložný prostor. Zakupte si proto SKLÁDACÍ ORGANIZÉR DO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU, který je ideální pro uložení a zajištění jakýchkoliv předmětů.

SLEVA 20%
mejte-vse-bezpecne-a-pohodlne-pripravene-na-dovolenou.jpg
Nosič jízdních kol Active

Díky tomuto nosiči si ulehčíte si nakládání a vykládání kola. Nosič má držák rámu s rychlouzávěrem a nastavitelnými rychloupínacími popruhy. Nosnost až 17 kg. Nosič je uzamykatelný pro zvýšení bezpečnosti.SLEVA 20%
nosic-jizdnich-kol-active.jpg
Nosič jízdních kol PRO
Díky tomuto nosiči si ulehčíte si nakládání a vykládání kola. Jakmile se opřete o držák rámu, můžete ho pomocí pohodlných otočných knoflíků upravit a zajistit kolo jednou rukou ve výšce střechy. Nosnost až 20 kg. Nosič je uzamykatelný pro zvýšení bezpečnosti.

SLEVA 20%
nosic-jizdnich-kol-pro.jpg
Nosič jízdních kol Atera

Sklopný nosič je pro 2 kola (může být i e-kolo). Tento nosič je využitelný na všechna tažná zařízení dle normy ISO 50. Maximální hmotnost obou kol do 60 kg. Pohodlný mechanismus naklápění poskytuje volný přístup do oblasti kufru bez nutnosti vyjímání kol. Nosič je uzamykatelný pro zvýšení bezpečnosti.

SLEVA 20%

nosic-jizdnich-kol-atera.jpg
Bezpečnost a pohodlí i pro vaše děti
Připravte na cestování i Vaše děti. Máme tu pro Vás několik možností, jak zajistit jejich bezpečnost, pohodlí a také zároveň zachovat Vaše auto čisté.
Dětská autosedačka Premium ISOFIX

Autosedačka je pro dítě od 9 do 36 kg (0-12 let). Sedačka je vhodná pro vozy s 3-bodovým pásem, ve kterých byla i testována. Potah autosedačky je snadno pratelný. Anatomicky tvarovaná zesílená zádová opěrka s možností nastavení její výšky.

Zakupte si tuto dětskou autosedačku a dostanete ZDARMA Kapsář na sedadlo, který zároveň slouží i jako ochrana sedadla.

autosedacka-premium-isofix.jpg
Dětská autosedačka Reboarder 360

Autosedačka s isofix systémem je pro dítě od 0 do 36 kg (9 měsíců – 12 let). Sedačka je vhodná pro vozy s 3-bodovým pásem, ve kterých byla i testována. Potah autosedačky je snadno pratelný. Anatomicky tvarovaná zesílená zádová opěrka s možností nastavení její výšky. Existují 4 uzamykací polohy při 90, 180, 270 a 0/360° ve směru základny. Když se skořepina sedačky nachází v jedné z těchto poloh, zajistí se na místě „kliknutím“.

Zakupte si tuto dětskou autosedačku a dostanete ZDARMA Kapsář na sedadlo, který zároveň slouží i jako ochrana sedadla.

autosedacka-reboarder-360.jpg
Kapsář na sedadlo
univerzální kapsář (lehce čistitelný a vodotěsný) na zadní stranu předního sedadla, který chrání zadní povrch předního sedadla před znečištěním a současně nabízí místo pro hračky, knihy a jiné potřeby pasažérů sedících vzadu.

SLEVA 15%
kapsar-na-sedadlo.jpg
Ochranný potah sedadla Premium

potah chrání sedadla automobilu před poškozením a zašpiněním, lze ho použít na zadním i předním sedadle. Tvarovaná spodní část zabraňuje šíření nečistot a okopání sedačky. Díky své velikosti poskytuje ochranu celému sedadlu.

SLEVA 15%

ochranny-potah-sedadla-premium.jpg
Ochranný potah sedadla Basic

potah chrání sedadla automobilu před poškozením a zašpiněním, lze ho použít na zadním i předním sedadle. Tvarovaná spodní část zabraňuje šíření nečistot a okopání sedačky

SLEVA 15%

ochranny-potah-sedadla-basic.jpg
Bezpečnostní zrcátko do auta

zpětné zrcátko pro dětskou autosedačku, která je upoutaná proti směru jízdy, je připevněno na otáčivém kloubu, který poskytuje rozšířený výhled na dítě v jakémkoliv úhlu.

SLEVA 15%

bezpecnostni-zrcatko-do-auta.jpg

KONTAKT