KIA Soul EV

15. 01. 2019


Zažijte čistou radost z jízdy s eletrickým Kia Soul EV s dojezdem kolem 250 km. Při využití rychlonabíjecí stanice můžete odjet z 80 % kapacity baterie za 30 minut.
kia-7let-(3).jpg
kia-info-(3).jpg

Elekrická jízda – Zklidněte svůj čas

img_soulev_exterior1_w.jpg

Energetická hospodárnost

Hospodárnost je vrozenou vlastností modelu Kia Soul EV. Díky inteligentní konstrukci reguluje spotřebu energie mnoha systémů vozidla, aby bylo dosaženo maximálního dojezdu. Model Kia Soul EV si můžete dokonce naprogramovat tak, aby se před odjezdem vyhřál interiér elektrickou energií z nabíjecí stanice.

Elegantní a komfortní interiér

Ekologická a zároveň velkorysá Kia Soul EV kombinuje hospodárnou jízdu městskými ulicemi s komfortem a praktičností. Se svými spolucestujícími si můžete pohodlně sednout a odpočívat v prostorném interiéru, obklopeni materiály organického původu. Dělená a sklopná zadní sedadla jsou navržena pro maximální variabilitu, pod podlahou zavazadlového prostoru se navíc skrývá tajná schránka.

Vnější design

Kia Soul EV oslavuje přírodu i techniku zářivými kombinacemi dvou barev. Všeříkající pojetí designu pokračuje hospodárnými diodami LED pro denní svícení a přitažlivými předními světlomety i zadními svítilnami. Konečně je tu elektromobil, který nedává okatě najevo, že má elektrický pohon.

Osobitý SUV styl

Začněte svůj den něčím odlišným: 100% elektrickou a pohodlnou jízdou díky SUV platformě, na které je Soul EV postaven.
CENA  869.980 ,–

Bezkonkurenční tovární záruka 7 let nebo 150 000 km na celé vozidlo včetně baterií, první 3 roky bez omezení kilometrů.

Veškeré specifikace