Agrotec Kia Modely vozů Kia KIA E-SOUL

KIA e-SOUL

 

VÝBAVOVÝ STUPEŇ

executive.png

Executive

 
Synchronní AC elektromotor 100 kW
Kapacita baterie 39,2 kWh

Hlavní prvky výbavy
 
  • Dojezd až 452 km
  • UVO Connect
  • 10,25” navigace a prémiový audiosystém Harman Kardon
  • Třífázová palubní nabíječka, 11 kW
  • Systém sledování mrtvého úhlu s asistentem pro zamezení zadním kolizím (BCA-R)
executive.png

Executive

 
Synchronní AC elektromotor 150 kW
Kapacita baterie 64 kWh


Hlavní prvky výbavy
 
  • Dojezd až 452 km
  • UVO Connect
  • 10,25” navigace a prémiový audiosystém Harman Kardon
  • Třífázová palubní nabíječka, 11 kW
  • Systém sledování mrtvého úhlu s asistentem pro zamezení zadním kolizím (BCA-R)
 

DESIGN

kia-e-soul-suv-my21-the-chic-electric.jpg

Elegantní elektromobil


Nová Kia e-Soul vyčnívá z davu moderními tvary, svěžími barvami a technicky vyspělými detaily. Vyberte si ze sedmi barev kompletního lakování karoserie a sedmi dvoubarevných kombinací pro karoserii/střechu a zrcátka. „Elektrický“ vzhled završují speciální 17“ kola z lehké slitiny.

Individualizovaný komfort


Zde naleznete obrovský prostor pro Vaši vlastní definici komfortu, stylu a barev. Speciální dekorační osvětlení se mění s hudbou a odráží se v ozdobných prvcích barevného paketu s metalickým lakem v odstínu červené, zelené nebo zlaté. Kožené čalounění umocňuje sofistikovanost vyhřívaných a odvětrávaných sedadel vpředu a vyhřívaných sedadel vzadu.
kia-e-soul-sk3ev-suv-my21-individualized-comfort-update.jpg
kia-e-soul-suv-my19-brighten-up.jpg

Posviťte si!


Co se týče osvětlení, nabízí nová Kia e-Soul všechny důvody k radosti. Může se pochlubit světlomety LED s diodami LED pro denní svícení, mlhovými světlomety LED a zadními sdruženými svítilnami LED. Chcete ještě víc? Diodami LED jsou vybaveny také ukazatele směru na elektricky sklopných, leskle černých vnějších zpětných zrcátkách. Vidět a být viděn!

Čistá zábava


Už nemusíte hledat čerpací stanice, měnit motorový olej, ani poslouchat hlučný, vibrující motor. Navíc nebudete vypouštět vůbec žádné emise. Nová Kia e-Soul Vám místo toho poskytne cestování s dlouhým dojezdem, snadným nabíjením a okamžitým zrychlením – v moderní atmosféře, v níž může být hlučná jedině Vaše hudba.
kia-e-soul-suv-my21-clean-fun.jpg
kia-e-soul-suv-my19-select-your-range.jpg

Vyberte si dojezd


Větší sada akumulátorů s kapacitou 64 kWh má dojezd až 452 km na jedno nabití2. Menší sada akumulátorů s kapacitou 39,2 kWh nabízí dojezd až 277 km.2 Ať si vyberete jakékoli akumulátory, pro obě sady platí exkluzivní 7letá záruka Kia

Snadné nabíjení


Doma můžete používat normální i rychlé nabíjení. Na veřejných nabíjecích stanicích CCS (Combined Charging System) lze nabíjet výkonem až 100 kW (nabití na 80 % za 30 minut3). Dopřejte si více komfortu a naprogramujte si spuštění nabíjecího procesu na dálku. K dispozici je dokonce i zimní mód, který vyhřívá akumulátory pro maximální účinnost.
kia-e-soul-suv-my19-easy-charging.jpg
 

ZÁŽITKY Z ELEKTRICKÉ JÍZDY 

kia-e-soul-suv-my19-quietly-impressive.jpg

 
Pozoruhodné ticho

 
Výkon elektromotoru si můžete užívat bez hluku a vibrací. Nemusíte hledat správný převodový stupeň. Místo toho Vás potěší okamžitá akcelerace. Díky točivému momentu elektromotoru zrychlíte z 0 na 100 km/h za pouhých 7,6 sekundy. Nová Kia e-Soul se může pochlubit nejvyšší rychlostí 167 km/h.
kia-e-soul-suv-my19-drive-mode.jpg
 

Nastavení jízdního režimu

 
Na výběr máte jízdní režimy Eco+, Eco, Comfort a Sport. S každým jízdním režimem si nastavíte odlišnou úroveň spotřeby energie a výkonu. Systém přizpůsobuje Vašim požadavkům točivý moment, rychlost, rekuperaci a automatickou klimatizaci.
kia-e-soul-sk3ev-suv-my21-smart-regenerative-update.jpg
 

Chytré brzdění s rekuperací

 
Kdykoli zpomalujete, systém rekuperace získává zpět část kinetické energie vozidla a využívá ji k nabíjení akumulátorů. Kdykoli je aktivní pokročilý adaptivní tempomat SCC (Smart Cruise Control), intenzita zpomalení rekuperací se mění v závislosti na rychlosti vpředu jedoucího vozidla. Vyberte si ovládání vozidla „jedním pedálem“ a můžete zpomalovat pouhým uvolněním pedálu plynu.
kia-e-soul-suv-my19-utility-mode.jpg
 

Režim Utility

 
Režim Utility je v elektromobilech vzácnou funkcí. Díky němu můžete používat elektrickou energii z akumulátorů bez zapnutého elektromotoru. K dispozici tak budete mít USB, zásuvku 12 V, osvětlení interiéru, audiosystém i klimatizaci. To je ideální pro kempování, nebo pro zapojení do chytré domácí elektrické sítě.
 

INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉMY A KONEKTIVITA

kia-e-soul-suv-my19-8-head-up-display.jpg
 

8“ head-up displej

 
Nová Kia e-Soul je vybavena head-up displejem pro Vaši bezpečnost a komfort. Systém promítá nejdůležitější provozní údaje, jako je rychlost jízdy, pokyny bezpečnostních systémů a navigačního systému na skleněný panel před čelním sklem nad volantem.
kia-e-soul-sk3ev-suv-my21-detail-touchscreen.jpg
 

10,25“ dotyková obrazovka navigačního systému

 
Velká 10,25“ dotyková obrazovka navigačního systému se snadno ovládá a poskytuje přehled o průběhu trasy, zkratkách a další užitečné informace. Také Vám umožní ovládat prémiový audio systém JBL® s 10 reproduktory a technologií Clari-Fi™.7 Aktuálnost systému zajistí program každoročních aktualizací mapových podkladů po dobu 7 let.
kia-e-soul-sk3ev-suv-my21-kia-connected-services-update.jpg
 

Kia Connected Services

Kia Connected Services powered by TomTom Live Services9 Vám poskytnou informace o nabíjecích stanicích, místech měření rychlosti, počasí, parkovacích místech, atd.10 Android Auto™ a Apple CarPlay™ Vám zajistí připojení Vašeho chytrého telefonu, abyste nebyli rozptylováni od řízení.
 

BEZPEČNOST

drive-wise.jpg
DRIVE WiSE
Soubor našich nejmodernějších vyspělých asistenčních systémů zvyšuje bezpečnost i komfort cestování automobilem.
kia-e-soul-suv-my21-lane-following.jpg
Systém následování v jízdním pruhu (LFA)
Zachovává bezpečnost v husté dopravě.
kia-e-soul-suv-my21-forward-collision.jpg
Systém autonomního nouzového brzdění (FCA)
Vyhýbá se potenciálním nebezpečím.
kia-e-soul-suv-my21-smart-cruise.jpg
Pokročilý adaptivní tempomat s funkcí Stop&Go
Chytré ovládání vozidla s funkcí Stop&Go pro ještě komfortnější jízdu.
kia-e-soul-suv-my21-lane-keeping.jpg
Aktivní systém pro jízdu v pruzích (LKA)
Zůstaňte ve správném jízdním pruhu.
kia-e-soul-suv-my21-blind-spot.jpg
Systém sledování mrtvého úhlu (BCA)
Pohlídá Vám záda.
 

7 LET SAMÝCH VÝHOD 

kia-7-let-(2).png

7letá záruka

 Všichni majitelé vozů Kia Rio těží z výhod naší jedinečné 7leté záruky na nový vůz.8 Natolik důvěřujeme kvalitě našich vozů a našich technologií! Záruka přechází na následné majitele, pokud se rozhodnete svůj vůz prodat.
 
kia-7-let-mapove-podklady.png

7 let aktualizací mapových podkladů Kia

U každého nového vozidla Kia, vybaveného navigačním systémem přímo z výroby, máte právo na šest každoročních aktualizací mapových podkladů. 10 Díky této jedinečné nabídce budete mít navigační systém vždy aktuální.
 
kia-7-let-asistence.png

7 let Kia Asistence

 jsou komplexní asistenční služby, které zajistí, že v případě nouzové situace, poruchy nebo nehody pro vás bude zprostředkován servis přímo na místě. Pokud zde nemůže být váš vůz opraven, zorganizuje Kia Asistence odtah vašeho vozu do autorizovaného servisu a zajistí pro vás náhradní vozidlo. Asistenční služby zahrnují mimo jiné také případné zajištění ubytování, přepravu zavazadel i doručení opraveného vozidla zpět k majiteli.
 

Máte zájem o testovací jízdu?
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
kia-e-soul-suv-my19-utility-mode-(1).jpg
 

KONTAKT