Kia

Nabízíme Vám nové vozy značky Kia – skladové, předváděcí nebo k objednání do výroby. Vybírat můžete také prověřené referenční a ojeté vozy z našich autobazarů. Na přání vám můžeme sjednat financování a pojištění.

Kontakt na naše pobočky
Jsme autorizovaným dealerem osobních automobilů Kia, které se v prodejnosti na území České republiky s naším přispěním drží dlouhodobě na předních pozicích. Značka Kia disponuje komplexní nabídkou od kompaktních aut v podobě modelu Picanto, přes městský crossover Stonic až po velké sedmimístné SUV Kia Sorento. Naše pobočky splňují nejpřísnější standardy značky. S vozy Kia máme bohaté zkušenosti, takže se na nás v případě zájmu neváhejte obrátit.

Pobočka Kia Modřice je prvním autosalonem v ČR, který je podle nového designového standardu Kia Red Cube!
Zkušební jízdy
Zkušební jízdy
Přijďte si na naše prodejny vyzkoušet vozy značek ŠKODA, KIA a JEEP. Popovídate si s námi o novinkách a můžete se projet po okolí.
Mytí vozidel
Mytí vozidel
V našem areálu v Hustopečích se nachází mycí linka pro osobní, užitková i nákladní vozidla. V nabídce je několik programů mytí.
Víkendový provoz
Víkendový provoz
Prodejny společnosti AGROTEC jsou otevřeny i o víkendech, tak neváhejte a navštivte nás.
Expresní servis automobilu
Expresní servis automobilu
Na pobočkách společnosti AGROTEC je k dispozici expresní servis automobilu, pokud vám něco nefunguje tak, jak by mělo, zastavte se za námi a my se na to podíváme.
Asistenční služba 24/7
Asistenční služba 24/7
V případě poruchy jsme vám neustále k dispozici. Stačí zavolat a my se o vše postaráme.
Pick Up služba
Pick Up služba
Služba Pick Up servis zajišťuje dovoz vašeho vozu do servisu a zpět, tím vám odpadají starosti s dopravou.
Financování
Financování
Ve spolupráci se specialisty z oddělení Afinance zajišťujeme kompletní finanční péči pro dodávanou techniku – od návrhu optimálního financování, přes vyřízení strojního pojištění, až po pomoc se získáním dotace na váš stroj.
Uvedení do provozu
Uvedení do provozu

K dispozici dostanete komplexní manuál servisních postupů a jednotlivých úkonů pro jednotné uvedení strojů do provozu a následné servisní péče o ně.
 

Zajištění náhradních dílů
Zajištění náhradních dílů
Důležitým faktorem pro správné fungování vašeho stroje jsou originální náhradní díly. Díky našemu logistickému centru a centrálnímu skladu se můžete spolehnout na rychlé dodání náhradních dílů pro zemědělskou a stavební techniku.