Jsme AGROTEC Auto

Naše prodejní i servisní pobočky značek Škoda a Kia naleznete v Brně - Modřicích, Břeclavi a Hustopečích.

ŠEKOVÁ KNÍŽKA

Originální díly pro vozy ŠKODA starší 4 let

STÁHNOUT

Nová KIA PROCEED

Vychutnejte si sportovní charakter osobního vozu

ZJISTIT VÍCE

ŠKODA SCALA

Objevte nový model

Odvaha posunout se kupředu

Kia Stonic již od 3.161 Kč měsíčně

28
let na trhu
1763
ročně dodaných vozů
6
showroomů ve třech městech
239
aut připraveno ihned k odběru
18
přijímacích techniků
Jarní servisní prohlídka 26.03.2019 Připravte se na jarní zážitky včas. Jarní servisní prohlídka vašeho vozu za pouhých 249 Kč* včetně kontroly funkčnosti klimatizace!
 
Škoda NejMix 08.03.2019 Speciálně namixovaná nabídka pro pořízení vozu Nová Škoda FABIA a SUV modely Škoda KODIAQ a Škoda KAROQ.
ŠKODA Šeková knížka 01.02.2019 Díky šekové knížce od Škody můžete využít na našich servisech slevy až 20 % na výměnu originálních náhradních dílů. Nabídka platí pro vozy starší 4 let.
Nová KIA PROCEED 28.01.2019 Nová Kia ProCeed přináší kombinaci sportovního vozu s praktickým využitím kombi. Ukažme si ji z blízka.
ŠKODA SCALA 23.01.2019 Škoda Scala, jako nástupce Rapidu udává designový a technologický vývoj této značky. Podívejte se, jaké novinky model přínáší.
KIA Soul EV 15.01.2019 První plně elektrický vůz od značky KIA splňující požadavky na mobilitu dnešní doby.
ŠKODA Předplacený servis 15.01.2019 ŠKODA Předplacený servis nabízí doplňkovou službu, která vám kryje náklady spojené s předepsanou údržbou vozidla. Zjistěte bližší informace a cenovou nabídku.
Nová Kia Ceed 14.09.2018 Vyberte si z aktuálně dostupných vozů Nové Kia Ceed nebo navštivte náš showroom a poskytneme Vám testovací jízdu.
ŠKODA Plus 03.01.2019 Podívejte se, jaké výhody mají roční vozy z programu ŠKODA Plus. Aby jste měli ještě větší jistotu a pohodlí s Vaším vozem do budoucna, máte možnost využít služby Předplaceného servisu, ke kterému získáte věrnostní SPHERE kartu zdarma.

AGROTEC Group

Naše nadnárodní rodina se skládá ze sedmi společností působících ve 3 zemích střední Evropy.
AGROTEC a. s., AGRI CS a. s. a AGROTEC servis s.r.o. obsluhují české zákazníky, na Slovensku působí AGROTEC Slovensko s.r.o. a AGRI CS Slovakia s.r.o. a v Maďarsku jsme zastoupeni společností Agrotec Magyarország Kft a společností AGRISZERVIZ Kft. V současnosti zastupujeme 24 značek ze 4 odvětví.

Nabízíme bohatou škálu služeb a produktů v oblasti zemědělské, stavební a dopravní techniky, přičemž v našem portfoliu naleznete renomované značky předních světových výrobců. U skupiny AGROTEC se vždy můžete spolehnout na vysokou úroveň služeb, které jsou s dodáním, provozem a servisem techniky spojeny.

více o skupině