Kia Sportage limitovaná edice FIFA World Cup

06. 06. 2018


fifa-(2).jpg


Akční nabídka

Vyobrazené zvýhodnění až140 000 Kč vč. DPH se vztahuje na Kia Sportage v limitované edici FIFA World Cup a modely COOL a zahrnuje Slevu 70 000 Kč v dieselovém a 50 000 Kč v benzinovém provedení, výbavu v hodnotě 25 000 Kč zdarma, Výkupní Bonus za starý vůz 30 000 Kč a Dodatečný Bonus 15 000 Kč při financování s Kia Select. Nabídka je určena pro individuální zákazníky - spotřebitele na nákup jednoho vozu.

Zvýhodnění 70 000 Kč v dieselovém a 50 000 Kč v benzinovém provedení získáte také na modely GT Line.

Nabídka platí do 31. 7. 2018


Modely a motorizace


Zajímavosti o Kia Sportage

  • Kia Sportage se poprvé objevila v roce 1991 na tokijském autosalonu, kdy zákazníkům představila koncepci ‚městského SUV‘ – a nastavila tím jakýsi vzor pro kompaktní a praktické SUV, umožňující použití v nejrůznějším prostředí.
  • Model, představený v roce 2016, si u zákazníků vydobyl historicky nejvyšší oblibu, o níž svědčí průměrné světové prodeje na úrovni 38 tis. vozidel měsíčně (za rok 2017).
  • Celosvětové prodeje modelu Sportage druhé generace dosáhly za sedm let výroby 1 223 776 vozidel.Ceník Kia Sportage

7letá záruka
7letá záruka
Kvalita, spolehlivost, vyspělá technologie a použité materiály ve vozech Kia nám dovolují nabídnout našim zákazníkům výjimečnou záruční dobu 7 let nebo 150 000 najetých km na vůz a dokonce 12 let na prorezavění karoserie.
7 let asistence
7 let asistence
Komplexní asistenční služby, které zajistí, že v případě nouzové situace, poruchy nebo nehody pro vás bude zprostředkován servis přímo na místě. Pokud zde nemůže být váš vůz opraven, zorganizuje Kia Asistence odtah vašeho vozu do autorizovaného servisu a zajistí pro vás náhradní vozidlo. Asistenční služby zahrnují mimo jiné také případné zajištění ubytování, přepravu zavazadel i doručení opraveného vozidla zpět k majiteli.
 
Aktualizace map
Aktualizace map
7 let aktualizace mapových podkladů navigace zdarma pokud je vůz vybaven originální vestavěnou navigací Kia.

Kia Sportage

Podívejte se na naši výhodnou nabídku aktuálně dostupných vozů Kia Sportage a Kia. Sportage nyní se slevou až 16 procent.


Aktuálně dostupné vozy
 

Testovací jízda

Vyzkoušejte si jízdní vlastnosti Kia Sportage. K dispozici máme předváděcí vozy v Brně, Hustopečích a Břeclavi.
 
 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním a uchováním osobních údajů pro účely nabízení obchodu a služeb společnosti AGROTEC a.s.