ŠKODA Šeková knížka

01. 02. 2019


Pokud vlastníte vůz ŠKODA CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, ROOMSTER, YETI nebo SUPERB, jehož stáří je 4 a více let, je akce Šeková knížka plná slev určena právě vám. Stačí si knížku jednoduše stáhnout, nebo o ni požádat v našem autorizovaném servisu ŠKODA v Brně, Hustopečích nebo Břeclavi.

Přijďte s výměnou náhradních dílů do našich servisů – využíváme originální díly a díky šekové knížce, kterou obdržíte na servise získáte slevu 20 % na brzdové destičky, čelisti, kotouče, tlumiče, ložiska, setrvačníky, řetězy, řemeny a na další díly.
sekova-knizka-foto.jpg

Spoléhejte se na profesionály

V našem autorizovaném servisu máte jistotu, že používáme ŠKODA Originální díly a výrobcem předepsané technologické postupy - dobré vlastnosti vašeho vozu tak zůstanou zachovány. Pokud chcete využít nabídky šekové knížky, stačí si vytisknout danný šekový kupón, nebo o něj zažádat přímo v našem servisu.
mechanik-skoda.jpg

Na jaký vůz se nabídka vztahuje?

Na vozy ŠKODA CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, ROOMSTER, YETI nebo SUPERB starý 4 a více let, které máte ve vlastnictví maximálně 6 měsíců. Využitím nabídky získáte od servisního partnera vyplněný formulář kontroly stavu ojetého vozu zdarma. Akce je platná do 31. prosince 2019.

Kontrola ojetého vozu zdarma

Koupili jste si ojetý vůz? Nabízíme vám jedinečnou příležitost nechat si ho zdarma zkontrolovat u některého z participujících autorizovaných servisních partnerů ŠKODA.

Sleva 20 % na výměnu ŠKODA originální spojky

Spojky, spojkové lamely, přítlačné kotouče, vypínací ložiska a setrvačník. Nabídka platí pro vozy starší 4 let. Sleva se poskytuje z ceny včetně DPH na práci i materiál.

Sleva 20 % na výměnu ŠKODA originálních brzd

Sleva platí na výměnu brzdových destiček, čelistí, kotoučů a bubnů. Platí pro vozy ŠKODA  starší let. Sleva se poskytuje z ceny včetně DPH na práci a materiál.

Sleva 20 % na výměnu ŠKODA originálního výfuku

Sleva se vztahuje na střední i zadní díl výfuku. Platí pro vozy ŠKODA  starší let. Sleva se poskytuje z ceny včetně DPH na práci a materiál. Sleva se nevztahuje na výměnu DPF filtrů v akční nabídce.

Zdarma autokosmetika ŠKODA

Pokud bude celková cena opravy vyšší než 1.000 Kč (včetně DPH), můžete si vybrat jednu položku ze seznamu autokosmetiky podle svého výběru. Platí pro vozy ŠKODA starší 4 let.

Sleva 20 % na výměnu ŠKODA originálních tlumičů

Sleva se vztahuje na výměnu tlumičů a na předepsané přeměření geometrie po výměně předních tlumičů. Platí pro vozy ŠKODA  starší let. Sleva se poskytuje z ceny včetně DPH na práci a materiál.

Sleva 20 % na nákup ŠKODA originálního příslušenství

Sleva se nevztahuje na pultový prodej příslušenství a lze ji provést pouze v případě provedené servisní práce na voze nebo montáži příslušenství. Sleva se nevztahuje na montáž příslušenství a nelze ji uplatnit na nákup zimních kompletních kol a produkty zakoupené přes ŠKODA e-shop. Platí pro vozy ŠKODA starší 4 let.

Sleva 20 % na výměnu ŠKODA originálních řemenů

Sleva se vztahuje na řemeny, řetězy, kladky a vodní čerpadla v případě výměny rozvodů. Platí pro vozy ŠKODA  starší let. Sleva se poskytuje z ceny včetně DPH na práci a materiál.

Sleva 10 % na ŠKODA originální díly

Sleva je platná tehdy, je-li celková cena opravy nad 3.000 Kč (včetně DPH). Maximální výše slevy je 5.000 Kč. Sleva se poskytuje z ceny materiálu včetně DPH.