Nová Kia Picanto v outdoorovém provedení X-line

28. 11. 2017


Dynamický design

kia picanto_x-line_agrotec
Předlohou atraktivního dynamického designu byla stále oblíbenější řada crossoverů a SUV značky Kia. Výrazným prvkem jsou nárazníky včetně stříbrných ochranných krytů nárazníků, jež dodávají vozu sebevědomý vzhled. Černé boční ochranné lišty a lemy blatníků zase dodávají odvahu čelit nepříznivým podmínkám. Exkluzivním elementem řady X-Line je lemování okolo masky chladiče a předních mlhových světel v limetkově zeleném či stříbrném tónu. Větší světlou výšku vozu zase opticky podtrhuje lemování kolem podběhů kol.
 

Výbava

Nový model je prošpikován technologickými prvky – standardně je vybavena světlomety projektorového typu, sportovním zploštělým volantem, zdvojenou koncovkou výfuku nebo i 4 kusy reproduktorů, které zajišťují ohromující hudební zážitek. Samozřejmostí jsou pak 16“ litá kola, hliníkové pedály, LED světla denního svícení, zadní LED světlomety či mlhová světla. Komfortní cestování  je dále zajištěn elektricky ovládanými a vyhřívanými vnějšími zpětnými zrcátky.
Malý crossover cílí na dámskou klientelu, a to především svým zavazadlovým prostorem, který nabízí největší zavazadlový prostor (255 litrů) ve své třídě. V případě sklopení zadních opěradel, lze navýšit prostor až na 1010 litrů. Vychytávkou jsou také pružná síť a úchytná oka k dokonalému zajištění převážených předmětů.
 

Motorizace a cena

kia picanto_x-line_agrotec
Na český trh se Picanto X-Line dostává se dvěma zážehovými motory a dvěma převodovkami. Motor o objemu 1,25 CVVT s manuální převodovkou je možné pořídit za 294 980,-* korun, přičemž stejný motor vybavený čtyřstupňovou automatickou převodovkou je za cenu 314 980,-* korun. Novinkou v této třídě je přeplňovaný řadový tříválec s přímým vstřikováním benzínu o objemu 1.0 T-GDI za cenu 324 980,-* korun. Stejně výkonný motor je nově nabízen také ve sportovní edici GT Line za stejnou cenu 324 980* korun.
Kia Picanto X-Line je tradičně jako všechny vozy Kia nabízena s jedinečnou sedmiletou zárukou (s omezením na 150 tis. km).

* Ceny jsou včetně DPH.
 
pobočka Kia Hustopeče AGROTEC

 
Těšíme se na Vaši návštěvu.