Zkušební období služeb ŠKODA Connect pro ojeté vozy

26. 08. 2021


Nabídka zkušebního období služeb ŠKODA Connect
pro ojeté vozy.

 

Pořídí-li si ojetý vůz ŠKODA, ve kterém již vypršela platnost služeb ŠKODA Connect, může k nim nově získat přístup na jeden měsíc zdarma. Aktivaci měsíčního zkušebního období lze provést pomocí portálu ŠKODA Connect, a to za předpokladu, že již vypršela platnost původního předplatného, nebo že do jeho konce zbývají maximálně 2 dny. Jakmile zkušební období uplyne, budeme vás informovat o možnosti využívat služby ŠKODA Connect i nadále, a to za standardních podmínek v rámci hrazeného předplatného.
 

Co je ŠKODA Connect ? 

Škoda Connect je služba, která vás neustále informuje o stavu vozidla, dopravní situaci nebo vám pomůže v případě dopravní nehody. Navíc získáte přístup ke svému vozidlu ŠKODA na dálku. Služby jsou rozděleny do tematických balíčků, které si můžete zvolit podle své potřeby.
 

INFOTAINMENT ONLINE

Pomůže vám pokaždé bezpečně a pohodlně dosáhnout cíle. Profily trasy se nyní počítají online a pomáhají vám vyhnout se dopravní zácpě. Také aktualizace map jsou automaticky aktualizovány. Požadovanou benzínovou / nabíjecí stanici, parkovací místa nebo jiné zajímavé místo můžete kdykoli vyhledat online.

23-skoda-connect-m22-image-and-text-grid-01-4b68df7af13239c7268e37705c88f81d-840x499-Fill.jpg
CARE CONNECT: PROAKTIVNÍ SERVIS

Balíček proaktivní služby umožňuje vašemu vozidlu odesílat informace preferovanému servisnímu partnerovi, pokud je potřeba vyměnit např. olej nebo prasklou žárovku. Díky aplikaci MyŠKODA můžete zobrazit hlášení o stavu vozidla kdykoli potřebujete. Informace o vozidle nebo silniční asistenci jednoduše zjistíte stisknutím tlačítka Info / Poruchy na vašem střešním panelu a náš asistent vám pomůže.

DALŠÍ MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ?

Se systémem SmartLink+, který integruje Apple CarPlay, Android Auto a MirrorLink®, umožňuje systém infotainmentu vozu řidiči bezpečně používat telefon během jízdy. Po navázání spojení můžete zpracovávat hovory a zprávy, poslouchat hudbu nebo používat navigaci prostřednictvím informačního a zábavního systému. Systém SmartLink+ vám také umožňuje přístup k živým datům o vaší jízdě, která souvisejí s ekonomikou jízdy, dynamikou jízdy, servisními informacemi nebo shromažďují podrobné záznamy o jízdě pomocí aplikace MyŠKODA. 

HLASOVÍ ASISTENTI
Můžete také využít služeb hlasových asistentů, kteří vám usnadní každodenní cestování. Můžete prostřednictví hlasu ovládat například navigaci nebo klimatizaci. Máte jich na výběr hned několik. LAURA, což je digitální hlasový asistent ŠKODA, Google asistent a Amazon Alexa.  
 
20-skoda-connect-m90-detail-layer-01-65ba0eaab3e14422ed1389b1abcaf5f6-840x499-Fill.jpg