Kia Ceed SW limitovaná edice FIFA
akce do 20.8.


fifa-(2).jpg

7letá záruka
7letá záruka
Kvalita, spolehlivost, vyspělá technologie a použité materiály ve vozech Kia nám dovolují nabídnout našim zákazníkům výjimečnou záruční dobu 7 let nebo 150 000 najetých km na vůz a dokonce 12 let na prorezavění karoserie.
7 let asistence
7 let asistence
Komplexní asistenční služby, které zajistí, že v případě nouzové situace, poruchy nebo nehody pro vás bude zprostředkován servis přímo na místě, případně odtah do servisu a zajištění náhradního vozidla.
 
Aktualizace map
Aktualizace map
7 let aktualizace mapových podkladů navigace zdarma pokud je vůz vybaven originální vestavěnou navigací Kia.
kia-ceed.jpg


Kia Ceed SW FIFA se zvýhoděním až 100.000,–Zvýhodnění 100 000 Kč vč. DPH se vztahuje na Kia Ceed SW v limitované edici FIFA World Cup a zahrnuje Slevu 50 000 Kč, výbavu v hodnotě 24 000 Kč zdarma, Výkupní Bonus za starý vůz 15 000 Kč a Dodatečný Bonus 10 000 Kč při financování s Kia Select.
Nabídka platí do 20. 8. 2018
 

Kia Ceed SW FIFA skladem

Podívejte se na naši nabídku aktuálně dostupných vozů Ceed, nyní se slevou až 20 procent. Navíc u modelů FIFA platí další zvýhodnění až 100 tisíc!

 

Testovací jízda

Vyzkoušejte si jízdní vlastnosti vozů Kia Ceed z limitované edice FIFA World Cup. K dispozici máme předváděcí vozy v Brně, Hustopečích a Břeclavi.
 
 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním a uchováním osobních údajů pro účely nabízení obchodu a služeb společnosti AGROTEC a.s.