Jak vyzrát na inflaci? ŠKODA předplacený servis!

12. 08. 2022


ŠKODA PŘEDPLACENÝ SERVIS

Také bojujete s enormním zdražovaním jak se dá? Myslete v klidu na jiné věci.
Předplaťte si vybrané servisní úkony na 5 let nebo do zvoleného počtu najetých kilometrů.Co to znamená?
Zkrátka si zafixujete cenu servisních úkonů, předepsaných prohlídek nebo náhradních dílů na stanovenou dobu. Nyní se již nemusíte obávat růstu cen, které nás ještě čekají.
 

ŠKODA Předplacený servis kryje náklady na servisní prohlídky, výměny oleje a filtrů a dle varianty též výměnu dílů podléhajících běžnému opotřebení. Provoz vašeho vozu tak bude ještě bezstarostnější.

ŠKODA Předplacený servis je dostupný ve variantách Standard nebo Plus a doba jeho trvání je 5 let nebo do zvoleného kilometrového nájezdu (60, 100, 150 000 km). Servisní úkony jsou po dobu platnosti plně kryty bez vlivu inflace nebo změny cen náhradních dílů.

Lze objednat s novým vozidlem nebo před dodáním vozu. Verzi Standard i Plus lze objednat též k vozidlu ŠKODA do 2 let stáří, které ještě neabsolvovalo první předepsanou prohlídku.

ŠKODA Předplacený servis se vztahuje ke konkrétnímu vozu bez ohledu na změnu majitele. Navíc je doložena řádná servisní historie. Oba tyto fakty zvyšují hodnotu vozu při následném prodeji.

 

ezgif-2-a67122133f-(1).jpg

 

Zahrnuje servisní úkony předepsané výrobcem. Jedná se zejména o servisní prohlídky podle stanoveného servisního intervalu zahrnující výměny motorového oleje, výměny filtrů, výměnu brzdové kapaliny, zapalovacích svíček a další úkony prováděné v rámci servisních prohlídek. Varianta Standard obsahuje také prodloužení záruky mobility.
ezgif-2-1997347b9b-(1).jpg

Zahrnuje servisní úkony ve stejném rozsahu jako varianta Standard a dále servisní úkony vedoucí k bezstarostnému provozu vozidla. Jedná o výměnu dílů podléhajících běžnému opotřebení jako jsou brzdové destičky a kotouče, stěrače, rozvodový řemen a mnoho dalšího. Bezstarostný provoz vozidla znamená i krytí nahodilých poruch, prodloužení záruky mobility, každoroční dezinfekci a případné doplnění klimatizace a kontrolu vozu před STK.

 
Chcete také vyzrát na inflaci? Kontaktujte nás a my vám spočítáme roční úsporu.