Oslavy 60. výročí školy ISŠA se povedly!

13. 9. 2017

V sobotu 9. září jsme se zúčastnily 60. výročí ISŠA v Brně. Na počest tohoto jubilea se konal AUTOSALON - největší výstava motorových vozidel v JMK!

60.výročí ISŠA v Brně.

Společnost AGROTEC měla na zdejší akci bohaté zastoupení od multimediálního PROMOTRUCKU, na kterém se odehrávala moderace, losování a promítání spotů, přes testovací jízdy s vozy ŠKODA a KIA až po možnost využít bagr od AGROTEC Servis - o který byl největší zájem! 

Na akci nám přálo počasí a celková návštěvnost se během celého dne pohybovala kolem 2 000 návštěvníků. Na našem stánku, jste se mohli kochat vozy ŠKODA a KIA - velký zájem vzbuzoval "medvědí" model KODIAQ a hybridní model KIA NIRO - který má i díky elektromotoru spotřebu 3,8 l/100 km!
 
V rámci akce jste mohli vidět i veterány starých ŠKODOVEK anebo vozy TATRA, které byly krásně zachované :) Součástí programu byla také simulace havárie vozu a následné vyprošťování řidiče z vozu.
 
Součástí naší expozice byla i soutěž o vůz na víkend - výherkyni gratulujeme! :)
 
Během slavnostního zahájení došlo i k představení nového studijního oboru Mechanik/ diagnostik stavební a zemědělské techniky. Škola i AGROTEC přibližují široké veřejnosti zemědělskou a stavební techniku a snaží se ji zpopularizovat. Specializovaná třída se studentům poprvé otevře v příštím školním roce 2018/19.

Více informací se dočtete v novém podzimním čísle AMAGAZÍNU :)