A zase ten KODIAQ! ...aneb medvěd mezi vinicemi!

27. 2. 2017

KODIAQ spatřen v Němčičkách, u sjezdovky jich bylo rovnou pět!

V sobotu 25. února proběhly testovací jízdy nového modelu ŠKODA KODIAQ u nejníže položené sjezdovky ve střední Evropě - v Němčičkách.

Návštěvníci lyžařského areálu mohli prozkoumat ze všech úhlů pohledu dva exempláře KODIAQa, ti odvážnější dokonce mohli s trojicí jejich „brášků“ vyrazit mezi vinice a sady, odkud měli nádherný výhled do okolí.

Zájem o jízdy byl opravdu velký. Na pět a půl hodiny dlouhé akci se ani jeden z trojice testovacích vozů prakticky nezastavil. Řízení nového auta si vyzkoušelo asi padesát zájemců a jeden ze šťastlivců má navíc naději, že jej bude mít k dispozici na celý víkend. Každý z přibližně tří stovek návštěvníků akce totiž mohl vyplnit anketní lístek se soutěží, kde jeden z vylosovaných výherců získá na zmíněnou dobu auto dle svého výběru. Další vylosování se mohou těšit na Jarní servisní prohlídku za korunu a dárkový balíček!

Nejen krásné počasí, ale také výborné pochutiny byly součástí dne - každý zúčastněný si mohl dát výbornou mandlovou kávu, neřidiči mohli ochutnat mandlovici z Hustopečí, k tomu zakousnout koláče a "masožravci" si pochutnali na cigáru nebo steaku..

Pro děti byly připraveny RC modely, s kterými si mohli zajezdit a vyzkoušet tak řízení "nanečisto".. Dále se mohli těšit na omalovánky, pexeso nebo sladké odměny.

Více fotek naleznete v naší fotogalerii nebo se k nám přidejte na Facebooku.

A kdo se nestačil svést s novým modelem v Němčičkách, ať neváhá a zastaví se na naše autosalony do Břeclavi, Hustopečí nebo Modřic – kde máme otevřeno dokonce 7 DNÍ V TÝDNU!

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.